قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
برگزیدگان سومین جشنواره ملی تئاتر آیات درخراسان شمالی انتخاب شدند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

برگزیدگان سومین جشنواره ملی تئاتر آیات درخراسان شمالی انتخاب شدند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


برگزیدگان سومین جشنواره ملی تئاتر آیات درخراسان شمالی انتخاب شدند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز به نقل از اداره کل فرهنگ و ارشاد خراسان شمالی آئین پایانی سومین جشنواره تئاتر آیات جمعه‌شب در مجتمع فرهنگی و هنری گلشن بجنورد برگزار شد و برگزیدگان این رویداد فرهنگی هنری معرفی شدند.

هیأت داوران متشکل از سعید اسدی، محمد حیدری و حسین مسافر آستانه در بخش بازیگری زن با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی از سمیره بیگدلی برای بازی در نمایش «برزخ اروی شاعره آتش» از اصفهان قدردانی شد.

در این بخش هیأت داوران دیپلم افتخار را به «آزاده حیدرزاده» بازیگر نمایش «برای عشق» از خراسان شمالی اهدا کرد.

بر اساس این گزارش، در بخش بازیگری مرد نیز، لوح تقدیر و جایزه نقدی به «کیوان حبیبی» برای بازی در نمایش «شمرکشی» از قزوین و جایزه این بخش از سوی داوران شامل دیپلم افتخار و جایزه نقدی به «هاشم پور محمد» بازیگر نمایش «سپاسنامه هانیه و چند روایت متقاطع» از کرمانشاه اهدا شد.

در ادامه این گزارش هیأت داوران در بخش طراحی صحنه هیچ اثری را انتخاب و اعلام نکرد و از «سید محسن هاشمی» طراح صحنه اثر نمایشی «می خواستم ببوسمت باران گرفت» از خراسان رضوی نیز با لوح تقدیر و جایزه نقدی تقدیر کرد.

همچنین در بخش موسیقی، هیأت داوران هیچ اثری را انتخاب و اعلام نکرد و از «موسی غنی زاده» طراح صدا و موسیقی اثر نمایشی «باد سرخ» از اردبیل نیز با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی تقدیر به عمل آورد.

بر اساس این گزارش، در بخش طراحی لباس نیز لوح تقدیر و جایزه نقدی به «فرزانه محمد نیا» برای نمایش «قند خون» از استان مرکزی رسید.

هیأت داوران در بخش متون نمایشی، ضمن تقدیر از «میلاد اکبرنژاد» نویسنده نمایش «می خواستم ببوسمت باران گرفت» از خراسان رضوی، جایزه این بخش شامل دیپلم افتخار و جایزه نقدی را به «لیلی عاج» نویسنده نمایش «قند خون» از استان مرکزی اهدا کرد.

هیأت داوران، همچنین دیپلم افتخار و جایزه نقدی بخش کارگردانی را به «مرتضی اسدی مرام» برای نمایش «سپاسنامه هانیه و چند روایت متقاطع» از کرمانشاه اهدا و از «اصغر مرادی» کارگردان اثر نمایشی «برزخ اروی شاعره آتش» از اصفهان تقدیر کرد.

سومین جشنواره سراسری تئاتر آیات به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی و با همکاری معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مرکز هنرهای نمایشی کشور به میزبانی خراسان شمالی از اول بهمن فعالیت خود را آغاز کرد و با رقابت هفت اثر نمایشی از استان‌های خراسان رضوی، کرمانشاه، اصفهان، قزوین، اردبیل، مرکزی و خراسان شمالی در سایت تیوال آغاز کرد و امشب با معرفی نفرات برتر در مجتمع فرهنگی و هنری گلشن بجنورد به کار خود پایان داد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزبرگزیدگان سومین جشنواره ملی تئاتر آیات درخراسان شمالی انتخاب شدند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.