قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
برگزاری همایش، گردهمایی و جلسات پرجمعیت در ادارات چهارمحال و بختیاری ‌ممنوع شد

برگزاری همایش، گردهمایی و جلسات پرجمعیت در ادارات چهارمحال و بختیاری ‌ممنوع شد- اخبار استانها – اخبار اقطاع نیوز – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


برگزاری همایش، گردهمایی و جلسات پرجمعیت در ادارات چهارمحال و بختیاری ‌ممنوع شد- اخبار استانها – اخبار اقطاع نیوز

به گزارش اقطاع نیوز از شهرکرد، اقبال عباسی پیش از ظهر امروز در جلسه ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا، اظهار داشت: علی‌رغم اینکه حفظ سلامت مهم است اما در کنار آن مسائل اقتصادی مهم بوده ولی به قیمت از دست دادن جان مردم نخواهد بود.

وی افزود: دولت به دنبال حفظ سلامتی است و ایجاد امنیت در جامعه است، زیرا نا امنی منجر به ناسلامتی خواهد شد که همه باید به این امر توجه کنند.

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: تاکنون با هماهنگی و همدلی این ایام گذرانده شد و وضعیت استان نسبت به سایر استان‌ها، بهتر بود که به دلیل نامعلومی بودن این ویروس، افراد را نگران می‌کند.

وی با بیان اینکه نظارت‌ها کمرنگ شده و حتی مدیران دستگاه‌های دولتی در ارائه خدمات، موضوع کرونا را مشاهده نمی‌کنند، اضافه کرد: باید نظارت‌ها دقیق و با جدیت صورت گیرد که برای تأثیرگذاری نظارت‌ها، باید محدودیت‌هایی اعمال و در صورت لزوم برخورد با متخلفان صورت گیرد.

وی افزود: با توجه به آغاز فصل تابستان و ورود گردشگر بسیار به استان، متاسفانه پروتکل‌های بهداشتی عادی‌سازی شده و مردم کمتر توجه می‌کنند که در این جلسه تصمیم گرفته شد حداقل ۱۰ اکیپ بازرسی سه نفره از روز شنبه با تدارک علوم پزشکی به اصناف و محل کسب و کارهای عمومی مراجعه کرده و در صورت بروز تخلف، صنف مربوطه تعطیل می‌شود، همچنین برای اصناف گوناگون که به صورت تجمعی فعالیت دارند باید بازرسی‌ها تشدید شود.

عباسی ادامه داد: همچنین توسط اداره کل بازرسی و رسیدگی به شکایات، سه تیم نظارتی از روز شنبه به ادارات و دستگاه‌های دولتی مراجعه کنند و در صورتی که دستگاهی پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکرده باشد مدیر دستگاه به عنوان متخلف معرفی و برخورد صورت می‌گیرد.

وی بیان داشت: تا اطلاع ثانوی از هرگونه همایش، گردهمایی و جلسات پرجمعیت در دستگاه‌های دولتی جلوگیری می‌شود، همچنین از امروز تا اطلاع ثانوی هرگونه جلسه تودیع و معارفه ممنوع است.

استاندار ادامه داد: مدیران دستگاه‌های دولتی از هر طریقی که می‌توانند پرسنل را کمتر در اداره نگه دارند و دورکاری انجام شود، برای بانوانی که دارای فرزند کوچک هستند از فرصت شیردهی استفاده کنند، به این معنا که به حداقل یک سوم پرسنل مرخصی دهند.

وی در خصوص آرامستان‌ها و مراسم تدفین، اضافه کرد: چاپخانه‌ها از چاپ هر گونه آگهی زمان‌دار خودداری کرده و پنجشنبه‌ها در آرامستان‌های با حداقل نفرات و بستگان نزدیک امکان کفن و دفن وجود داشته باشد، همچنین چاپخانه‌ها از چاپ هرگونه آگهی برای روزهای پنجشنبه خودداری کنند.

عباسی بیان داشت: شهرداری موظف است به فضای سبز، بلوار و پارک‌ها صرف نظر از کرونا نظارت داشته باشد اگر منجر به اتراق در فضای سبز شود تخلف تلقی شده زیرا خسارت به اموال عمومی است که باید از این خسارت جلوگیری شود.

وی خاطرنشان کرد: اگر در ادامه نیاز به محدودیت بیشتر اعم از تعطیلی و جلوگیری از ورود مسافر به استان بود، این محدودیت‌ها انجام خواهد شد.

انتهای پیام/۷۵۴۰/شآرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزبرگزاری همایش، گردهمایی و جلسات پرجمعیت در ادارات چهارمحال و بختیاری ‌ممنوع شد- اخبار استانها – اخبار اقطاع نیوزنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.