قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
برگزاری هفته بسیج با محوریت مبارزه با ویروس کرونا - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

برگزاری هفته بسیج با محوریت مبارزه با ویروس کرونا – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


برگزاری هفته بسیج با محوریت مبارزه با ویروس کرونا – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

سرهنگ محمد رضا نخعی در گفت و گو با اقطاع نیوز، اظهار داشت: امروز نقطه صفر دفاع از کشور مقابله با ویروس منحوس کرونا است و با شیوع گسترده این ویروس در شهرستان‌های راسک و سرباز امسال هفته بسیج را متفاوت برنامه ریزی کرده‌ایم.

وی گفت: در هفته بسیج امسال با تمام تلاش از ظرفیت بسیج در راستای مقابله و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا استفاده خواهیم کرد.

فرمانده سپاه راسک با بیان اینکه در طول هفته بسیج طرح جلوگیری از ورود خودروهای غیر بومی به شهرستان را داریم افزود: ایستگاه‌های غربالگری، توزیع رایگان ماسک و مواد بهداشتی و اعزام ۱۰ تیم پزشکی برای ویزیت و مداوای بیماران در سطح شهرستان و روستاهای اطراف ازجمله اهداف ما در این هفته است تا مردم کم برخوردار از این خدمت ارزشمند بهره مند شوند.

نخعی ادامه داد: در هفته بسیج امسال ۲۱۳ عنوان برنامه در شهرستان‌های راسک و سرباز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و در جهت مبارزه با ویروس کرونا برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه راسک و سرباز با تاکید اینکه قالب برنامه‌های هفته بسیج در این شهرستان‌ها محرومیت زدایی است، تصریح کرد: توزیع بسته‌های معیشتی بین آسیب دیدگان ناشی کرونا و نیازمندان، توزیع جهیزیه، تحویل تعداد ۲۴ خانه مسکونی به محرومان از دیگر برنامه‌های هفته بسیج بوده که امیدواریم روحیه جهادی بسیجی در میان همه مردم و مسئولان نهادینه شود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزبرگزاری هفته بسیج با محوریت مبارزه با ویروس کرونا – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.