قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
برگزاری سلسله جلسات هماهنگی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در آذربایجان شرقی

برگزاری سلسله جلسات هماهنگی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در آذربایجان شرقی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


برگزاری سلسله جلسات هماهنگی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در آذربایجان شرقی

اقطاع نیوز/آذربایجان شرقی در راستای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی و همگام با سراسر کشور، سلسله جلسات هماهنگی این طرح توسط سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی در حال انجام است.

این جلسات با هدف آشنایی با روند اجرای طرح ملی و ارائه راهکاری بهبود با هماهنگی دبیرخانه طرح مستقر در جهاد دانشگاهی استان و با شرکت فعالان بخش‌های مختلف، پیشران‌ها، کارشناسان و متقاضیان اشتغال خانگی در مشاغل قالیبافی و بافت تابلوفرش و خیاطی برگزار می‌شود.

طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در قالب تفاهم نامه مشترک بین معاونت اشتغال و کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جهاد دانشگاهی کشور اجرایی می‌شود و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کارفرما و ناظر بر اجرای طرح در استان و جهاد دانشگاهی مجری آن است.

در اجرای این برنامه ملی، متقاضیان اشتغال در مشاغل مرتبط خانگی از قبیل خیاطی، قالیبافی، بافت تابلوفرش، رودوزی، تولید گلاب و عرقیجات گیاهی، تولید شیره انگور، مترجمی، ویرایشگری متون و ده‌ها شغل دارای قابلیت اجرایی در منازل ثبت نام کرده و جهاد دانشگاهی استان با راهبری طرح طی سه مرحله “شناسایی مزیت‌ها، توانمندسازی و آموزش و اتصال به بازار” با همکاری پیشران‌های اشتغال استان نسبت به ایجاد اشتغال برای متقاضیان اقدام می‌کند.

به گزارش اقطاع نیوز، متقاضیان و افراد واجد شرایط می‌توانند در مهلت باقی مانده با مراجعه به سایت اینترنتی www.inhb.ir در این طرح ثبت نام کنند.

انتهای پیامآرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزبرگزاری سلسله جلسات هماهنگی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در آذربایجان شرقینمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.