قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

برگزاری اردوی جهادی فعالان قرآنی ملایر – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


برگزاری اردوی جهادی فعالان قرآنی ملایر

برگزاری اردوی جهادی فعالان قرآنی ملایرایرج یارمحمدی، کارشناس واحد قرآنی اداره تبلیغات اسلامی ملایر، در گفت‌وگو با اقطاع نیوز از همدان، با اشاره به برنامه‌های اداره تبلیغات اسلامی ملایر در ماه مبارک رمضان اظهار کرد: این برنامه‌ها از ابتدای ماه مبارک رمضان آغاز و تا پایان ماه رمضان ادامه دارد.

وی از برگزاری مراسم ترتیل خوانی قرآن کریم در مساجد شهرستان، حسینیه‌ها و تکایا، ادارات و منازل خبر داد و گفت: این جلسات با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و طبق مصوبات ستاد ملی کرونا برگزار خواهد شد.

یارمحمدی با اشاره به اینکه بیش از ۱۰ جلسه قرآنی در شهرستان برگزار می‌شود، گفت: این جلسات علاوه بر ماه رمضان در سایر ماه‌های سال نیز برگزار می‌شود.

کارشناس واحد قرآنی اداره تبلیغات اسلامی ملایر همچنین از برگزاری محافل انس با قرآن در نقاط مختلف شهرستان ملایر خبر داد و گفت: این محافل انس با قرآن با حضور قاریان برجسته شهرستان و علاقه‌مندان به کتاب و در ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد.

وی برگزاری محفل انس با قرآن با تأسی از برنامه‌های مقام معظم رهبری در اولین روز از ماه مبارک رمضان با حضور امام‌جمعه و قاریان برجسته شهرستان را از دیگر برنامه‌های اداره تبلیغات اسلامی ملایر در ماه مبارک رمضان برشمرد.

یارمحمدی با اشاره به برنامه‌های اداره تبلیغات اسلامی ملایر در ماه مبارک رمضان در فضای مجازی گفت: این برنامه‌ها شامل برگزاری مسابقات مختلف قرآنی، تفسیر، مفاهیم آموزش‌های قرآنی، نقاشی کودکان و… در فضای مجازی با محتوای قرآن و معارف دینی خواهد بود.

وی از برگزاری طرح اردوی جهادگران قرآنی در ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: این طرح با هدف شناسایی روستاهایی که به استاد و مربی قرآن نیاز دارند برگزار خواهد شد.

اعزام کاروان قرآنی به مناطق مختلف ملایر

کارشناس واحد قرآنی اداره تبلیغات اسلامی ملایر افزود: در این طرح مربیان قرآن به صورت جهادی با حضور در روستاها نسبت به آموزش‌ها و برنامه‌های قرآنی اقدام می‌کنند و با شناسایی افراد مستعد نسبت به آموزش این افراد اقدام کرده که بعد از آموزش افراد مستعد به عنوان مربی بتوانند به مردم روستاهای خود خدمت کنند.

وی به اعزام کاروان قرآنی در مناطق مختلف شهرستان اشاره کرد و گفت: این کاروان نیز با هدف ترویج فرهنگ قرآن برنامه‌های قرآنی، برنامه‌های آموزشی و روخوانی تجوید و آموزش قرآن در حسینیه‌ها مساجد و … در محلات مختلف شهرستان انجام خواهد شد.

کارشناس واحد قرآنی اداره تبلیغات اسلامی ملایر با بیان اینکه همزمان با شب‌های قدر نیز برنامه‌های مختلفی پیش بینی شده است گفت این برنامه‌ها نیز در نقاط مختلف شهرستان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری همه ساله برنامه ختم قرآن در ماه مبارک رمضان افزود: سال گذشته بیش از ۲ هزار نفر در این طرح شرکت کرد و امیدواریم امسال با توجه به مجازی بودن بیشتر برنامه‌ها در ماه مبارک رمضان شاهد حضور بیشتر علاقمندان به کتاب و در این طرح ختم قرآن باشیم.

انتهای پیامآرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزبرگزاری اردوی جهادی فعالان قرآنی ملایرنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.