قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
برنامه پنج ساله راهبردی - عملیاتی شهرداری تبریز رونمایی شد

برنامه پنج ساله راهبردی – عملیاتی شهرداری تبریز رونمایی شد- اخبار استانها – اخبار اقطاع نیوز – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز از تبریز،  برنامه پنج ساله راهبردی – عملیاتی شهرداری تبریز صبح امروز در صد و هشتاد و سومین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر تبریز توسط اعضای این شورا رونمایی شد.

سونیا اندیش نائب رئیس شورای اسلامی شهر تبریز آماده شدن برنامه ۵ ساله شهرداری تبریز را اقدامی قابل‌ تحسین و ماندگار از این دوره شورا خواند و ابراز داشت: شهرداری با این کار برنامه‌ای تدوین‌شده برای کار خود دارد که گامی آینده دار است.

وی بابیان این‌که به ارتباط صنعت و دانشگاه در شورای پنجم توجه مناسبی شد، خاطرنشان کرد: پیش‌تر از این دانشگاه و صنعت هرکدام به‌صورت جزیره‌ای عمل می‌کردند و دانشگاه‌ها از تجربه اجرایی صنعتگران بی‌خبر بوده و صنعتگران نیز از دانش آکادمیک بی‌بهره بودند که تلفیق این دو از برنامه‌های راهبردی شهرداری در زمان شورای پنجم بود.

اندیش تأکید کرد: باید این برنامه به‌صورت منظم پایش شود تا اصلاح و تقویت شود، شاید برخی موارد نیاز به‌اضافه کردن بود و در برخی دیگر نیاز به حذف، اگر پایش به‌صورت هر سه ماه یک‌بار انجام نشد به اهداف مدنظر به‌صورت مطلوب نخواهیم رسید.

تولید روزانه ۱۰۵۰ تن پسماند در سطح شهر تبریز

به گزارش اقطاع نیوز، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز هم در این جلسه شورای شهر تبریز، اظهار داشت: طبق بخش نامه‌هایی که از طرف ستاد ملی مبارزه با کرونا ارسال کرده بود، پسماندها بدون تفکیک دفن می‌شد. با توجه به الزامات ستاد ملی مبارزه با کرونا دفن زباله و پسماندها با رعایت تمام ضوابط بهداشتی و از نقطه مبدأ انجام می‌گیرد.

علیرضا اصغری از تولید هزار و ۵۰ تن پسماند در سطح شهر طی یک روز خبر داد و ابراز داشت: قیمت یک کیلو زباله ۲۰۷ تومان است. وزارت کشور در ابلاغ و نامه‌ای هزینه مدیریت پسماند را از روی تعرفه عوارض محلی لحاظ نموده است.

اصغری ادامه داد: در صورت اجرایی شدن این دستور وزارت کشور در سال بعد هزینه تمام‌شده دفع پسماند از مردم گرفته می‌شود چراکه وزارت کشور در طی بخش نامه‌ای به سازمان‌های مدیریت پسماندهای کشور ابلاغ کرده است که از سال بعد احتساب هزینه تمام شده مدیریت پسماند بر روی تعرفه عوارض محلی شهرداری‌ها لحاظ خواهد شد.

به گزارش اقطاع نیوز، در پایان این رونمایی اعضای شورای شهر به نمایندگی از آقایان محمدباقر بهشتی، مرتضی موحدنیا، محمدعلی مولاخواه، مهدی عبداللهی و محمد جام کسری که در تدوین این برنامه فعال بودند تقدیر کردند.

انتهای پیام/۱۱۴/ ز

برنامه پنج ساله راهبردی – عملیاتی شهرداری تبریز رونمایی شد- اخبار استانها – اخبار اقطاع نیوز:۲۰۲۰-۰۵-۳۱ ۱۸:۴۰:۰۹

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.