قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
برنامه های فرهنگی بر اساس ظرفیت های بومی مناطق تدوین می شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

برنامه های فرهنگی بر اساس ظرفیت های بومی مناطق تدوین می شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

‌به گزارش اقطاع نیوز، مراسم معارفه مدیرکل جدید تبلیغات اسلامی استان قزوین روز یکشنبه با حضور حجت الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور، آیت الله عابدینی نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین، حجت الاسلام قابل رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام سبحانی نیا مدیر حوزه‌های علمیه استان و جمعی از طلاب، روحانیون، ائمه جمعه و جماعات، تشکل‌های دینی و قرآنی در سالن تبلیغات اسلامی قزوین برگزار شد.

حجت الاسلام محمد جواد زهرایی در این مراسم اظهار داشت: خود را در انجام رسالت تبلیغ دینی و اجرای بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری مسئول می‌دانیم و با عزم جدی در این راه حرکت خواهیم کرد.

وی اضافه کرد: بیانیه مقام معظم رهبری و سند چشم انداز فقط یک بیانیه در روز کاغذ نیست و ما و دلسوزان فرهنگی وظیفه داریم برای تحقق آن اقدام کنیم.

زهرایی یادآورشد: برای رسیدن جامعه به تمدن اسلامی مسئولیت سنگین و راه درازی در پیش داریم و در این راه همه باید احساس مسئولیت کنیم و وارد میدان شویم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین اضافه کرد: برای تحقق تمدن اسلامی همه باید تلاش کنیم و سازمان تبلیغات اسلامی در این راستا باید نقش محوری ایفا کند.

وی گفت: برای تقویت جبهه منسجم انقلابی در استان عزم جدی داریم تا با محوریت دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین بتوانیم از نیروهای جهادی و انقلابی بخوبی استفاده کرده و اهداف متعالی دینی را پیاده کنیم.

برنامه‌های فرهنگی با زیست بوم محلی تدوین خواهد شد

حجت الاسلام زهرایی اظهارداشت: در اجرای برنامه‌های فرهنگی باید به زیست بوم فرهنگی مناطق اهمیت دهیم و حساسیت‌ها، ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها را مورد توجه قرار دهیم.

blank

وی یادآورشد: در عرصه فرهنگ نیازمند تزریق خون جدید هستیم و باید از کارهای تکراری و استمرار خودداری کنیم تا کارها شتاب گیرد.

زهرایی اضافه کرد: تعامل میان نیروهای انقلابی و هم افزایی و پشتیبانی از آنها در اولویت برنامه‌های ما در تبلیغات اسلامی در مدیریت جدید است و امیدواریم حمایت و پشتیبانی نهادهای حاکمیتی را هم دنبال کارها داشته باشیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین اظهارداشت: خود را سرباز ولایت می دانم و امیدوارم با همکاری همه نیروهای انقلابی و فرهنگی برای پیشبرد فعالیت‌های دینی و تبلیغی به دستاوردهای مهمی دست یابیم.

blank

در ادامه طاهری از فعالان عرصه فرهنگی هم در خصوص دغدغه‌های فرهنگی جوانان انقلابی، استفاده از مساجد به عنوان محور برنامه‌های فرهنگی، بهره گیری بیشتر از ظرفیت طلاب در امور دینی و فرهنگی مطالبی بیان کرد.

blank

در این مراسم از خانواده شهیدان چگینی و محمدرضایی تجلیل شد.

در پاغیان ضمن تقدیر از خدمات ۱۰ ساله حجت الاسلام نعمت اللهی مدیرکل سابق، حجت الاسلام محمد جواد زهرایی به عنوان مدیرکل جدید تبلیفلت اسلامی استان قزوین معرفی شد.

برنامه های فرهنگی بر اساس ظرفیت های بومی مناطق تدوین می شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان:۲۰۲۰-۰۵-۳۱ ۱۶:۳۱:۱۳

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.