قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
برنامه ریزی و هماهنگی بین نهادی از وظایف اصلی بنیاد نخبگان است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

برنامه ریزی و هماهنگی بین نهادی از وظایف اصلی بنیاد نخبگان است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


برنامه ریزی و هماهنگی بین نهادی از وظایف اصلی بنیاد نخبگان است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، اقطاع نیوز الستی صبح چهارشنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیران سابق و امروز بنیاد نخبگان استان سمنان به میزبانی استانداری ضمن بیان اینکه بنیاد نخبگان همانطور که مقام معظم رهبری تاکید کردند، یک بنیاد ملی و راهبردی است و یک سازمان رقیب و موازی برای سایر دستگاه‌های اجرایی نیست، ابراز داشت: نباید از بنیاد نخبگان انتظار جریان سازی مثبت مالی در استان‌ها داشته باشیم.

وی با بیان اینکه برنامه‌ریزی و هماهنگی بین نهادی از وظایف اصلی بنیاد نخبگان است که در اساسنامه آن نیز درج شده و می‌بایست به آن اهمیت داد، افزود: توانمند سازی ظرفیت‌ها و پتانسیل‌ها و به‌کارگیری نخبگان با استفاده از ظرفیت‌های هماهنگی، برنامه‌ریزی و تعامل بین دستگاه‌هایی نیز از وظایف اصلی این بنیاد است.

معاون سرآمدان و نخبگان بنیاد ملی نخبگان کشور ادامه داد: تعامل دوسویه بنیاد نخبگان با سایر دستگاه‌های اجرایی استان به منظور افزایش حضور و اثر گذاری نخبگان در محیط‌های کاری خود، بسیار حائز اهمیت است.

ناصر فیض، رئیس سابق بنیاد نخبگان استان سمنان نیز در این نشست با بیان اینکه نیاز است تا در آینده اختیارهای نخبه پروری در استان‌ها توسعه و بسط داده شود، گفت: سند مدیریت نخبگان در کشور نیز که به میثاق نخبگانی تبدیل شده و امید است به طور کامل در استان‌ها اجرایی شود.

وی افزود: اصلاح بودجه بنیاد نخبگان استان و همچنین توجه به ساختمان اداری بنیاد نخبگان با توجه به بودجه مصوبی که در سفر معاون علمی رئیس جمهور به استان تصویب شد، در دستور کار قرار گیرد.

به گزارش اقطاع نیوز، در این مراسم کی پور، سرپرست جدید بنیاد نخبگان استان سمنان منصوب و از خدمات فیض تقدیر شد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزبرنامه ریزی و هماهنگی بین نهادی از وظایف اصلی بنیاد نخبگان است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.