قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
۲.۲ درصد تماس های برقرار شده با مرکز ۱۲۵ همدان منجر به عملیات شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

برقراری ۴۰۰ تماس با مرکز ۱۲۵ همدان/۸ تماس منجر به عملیات شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


برقراری ۴۰۰ تماس با مرکز ۱۲۵ همدان/۸ تماس منجر به عملیات شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

محمدرضا بیاناتی در گفتگو با اقطاع نیوز اظهار کرد: طبق اعلام مرکز کنترل و فرماندهی عملیات، ۶ عملیات اطفای حریق و ۲ عملیات امداد و نجات حاصل تلاش پرسنل آتش نشانی همدان در روز گذشته بوده است.

رئیس سازمان آتش‌نشانی همدان گفت: شهروندان همدانی دیروز ۴۰۰ مرتبه با سامانه ۱۲۵ تماس گرفته‌اند که از این تعداد ۸ مورد منجر به عملیات شده است.

بیاناتی با بیان اینکه ۱۵ تماس برای مشاوره و راهنمایی برقرارشده است، گفت: تماس‌های برقرار شده با سامانه ۱۲۵ همدان علاوه بر مواردی که منجر به عملیات و مشاوره شده شامل ۴۳ تماس اشتباه بوده و متأسفانه ۳۳۴ مورد از تماس‌ها نیز ایجاد مزاحمت بوده است.

بیاناتی اضافه کرد: عملیات انجام شده در این مدت ۶ مورد آتش سوزی شامل حریق مراتع و پوشش گیاهی در پشت اتکا، کوچه قصابان، بلوار فرودگاه، تپه هگمتانه، بلوار ارم و حیدره بوده است.

وی گفت: همچنین ۲ مورد عملیات امداد و نجات نیز شامل نجات افراد محبوس شده در آسانسور در بلوار رنجبران و مهار حیوانات در فقیره بوده است.

رئیس سازمان آتش‌نشانی همدان عنوان کرد: تعداد ۲ نفر نجات یافته طی این عملیات گزارش شده است.برقراری ۴۰۰ تماس با مرکز ۱۲۵ همدان/۸ تماس منجر به عملیات شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.