قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
درخواست دیدار اعضای شورای شهر با استاندار فارس - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

بررسی طرح تمدید دفن رایگان در بهشت احمدی تا ١۴٠١ در شیراز – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


بررسی طرح تمدید دفن رایگان در بهشت احمدی تا ١۴٠١ در شیراز – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، عصر یکشنبه در یکصد و شصت و ششمین جلسه علنی این شورا که یکشنبه ۲۱ دی‌ماه ۱۳۹۹ برگزار شد، اعضا طرح یک‌فوریتی دفن درگذشتگان عادی و کرونایی را بدون اخذ وجه در آرامستان بهشت احمدی تا تاریخ ۳۱ فروردین‌ماه ۱۴۰۱، بررسی کردند؛ این طرح ضمن اعلام وصول، با قید یک‌فوریت برای بررسی به کمیسیون‌های سلامت، محیط‌زیست و خدمات شهری به عنوان کمیسیون اصلی رسیدگی‌کننده و برنامه و بودجه، امور حقوقی و املاک به عنوان کمیسیون فرعی رسیدگی‌کننده ارسال شد.

در ادامه، اعضای شورای شهر شیراز، «آیین‌نامه برون‌سپاری خدمات شهرسازی شهرداری شیراز» را به‌منظور واکاوی بیشتر به دو کمیسیون شهرسازی و معماری و برنامه و بودجه، امور حقوقی و املاک ارسال کردند.

همچنین در دیگر دستورکار این شورا، طرح یک‌فوریتی جمعی از اعضا درباره مساعدت به تیم فوتبال بانوان قشقایی شیراز که از سوی کمیسیون‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی و برنامه و بودجه، امور حقوقی و املاک شورا ارسال شده بود، از نظر گذراندند و در نهایت، تصمیم بر آن شد که موضوع برای روشن‌تر شدن زوایای آن مجدداً به دو کمیسیون یادشده بازگردد تا پس از حصول نتیجه، ظرف مدت دو هفته به صحن شورا ارسال شود.

طرح کمیسیون برنامه و بودجه، امور حقوقی و املاک شورا، درباره «امکان‌سنجی و برنامه‌ریزی فیزیکی احداث شهربازی بزرگ شیراز در محل اراضی گود سیمان» در ادامه این جلسه، در شورای شهر شیراز مطرح شد؛ بر این اساس، شهرداری شیراز موظف شد ظرف مدت دو ماه برای انعقاد قرارداد با مشاور و جانمایی و تهیه طرح امکان‌سنجی و برنامه‌ریزی فیزیکی احداث این شهربازی اقدام کند.

در ادامه این جلسه، دو طرح کمیسیون هوشمندسازی و فناوری اطلاعات، یکی درباره «مدیریت و انتشار داده‌های شهری» و دیگری درباره «کسب‌وکارهای نوپا و استارتاپ‌ها» به شورا ارائه شد؛ در این زمینه، اعضای شورا متفقا به بررسی مجدد این دو طرح در کمیسیون‌های هوشمندسازی و فناوری اطلاعات و برنامه و بودجه، امور حقوقی و املاک رأی دادند؛ در نتیجه، این دو کمیسیون موظف شدند که ظرف مدت یک‌هفته کمیته‌هایی جداگانه درباره هر طرح تشکیل دهند؛ سپس، در مدت دو هفته موارد را بررسی کرده و در نهایت طی مدت یک ماه، آن‌ها را برای تصمیم‌گیری نهایی به صحن شورا باز گردانند.

همچنین اعضای شورای اسلامی شهر شیراز “دستورالعمل اجرایی بند ۵ ماده ۸۰ قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شورای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران” را با یک ماده واحده تصویب کردند.
 آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزبررسی طرح تمدید دفن رایگان در بهشت احمدی تا ١۴٠١ در شیراز – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.