قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
در شهر خودمان پول آب معدنی نداریم؛ چطور در شهر دیگری تمرین کنیم؟ - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

برد نفت هدیه به خانواده‌های داغدارکرونایی/ برای پول بازی نمی‌کنیم – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


برد نفت هدیه به خانواده‌های داغدارکرونایی/ برای پول بازی نمی‌کنیم – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، بهنام سراج یکشنبه‌شب بعد از پیروزی تیمش در برابر پارس جنوبی جم در گفتگوی خبری پایان بازی اظهار کرد: قبل از بازی هم به بازیکنان تیم گفته بودم که چند هفته است تیم ما در آبادان پیروز نشده و هواداران بی‌شمار ما که بازیکنان به عشق آنها بازی می‌کنند از این مسئله ناراحت هستند.

وی افزود: به لحاظ مالی این‌قدر در مشکل هستیم که اکنون بازیکنان صنعت نفت آبادان برای پول بازی نمی‌کنند و فقط به خاطر خودشان، خانواده‌هایشان، هواداران و آبادان فوتبال بازی می‌کنند. این سه امتیاز یک هدیه به آنهایی که است که در این مدت در جنگ با بیماری کرونا عزیزان خود را از دست داده‌اند و شاید و فقط شاید این سه امتیاز و این پیروزی ذره‌ای آنها را شاد کند.

سراج ادامه داد: پیروزی خوبی بود ولی امیدوارم این روند بردن را در بازی‌های آینده هم حفظ کنیم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در خصوص تأثیر تعطیلی چهار ماهه لیگ برتر به دلیل شیوع بیماری کرونا بیان کرد: قطعاً این تعطیلی روی تیم ما تأثیر داشت. شاید ما در این بازی پیروز شدیم ولی اگر بازی را خوب نگاه کنید به لحاظ بدنی هنوز تیم ما به شرایط خوبی نرسیده است که این موضوع طبیعی است و در فوتبال دنیا هم این وضعیت قابل مشاهده است.

به گزارش اقطاع نیوز، از سری رقابت‌های هفته بیست و دوم لیگ برتر باشگاه‌های کشور یکشنبه‌شب تیم‌های صنعت نفت آبادان و پارس جنوبی جم به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی با پیروزی دو بر صفر صنعت نفت آبادان به پایان رسید.برد نفت هدیه به خانواده‌های داغدارکرونایی/ برای پول بازی نمی‌کنیم – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.