قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

برخورد مسوولان کمیسیون تصفیه صفوف طالبان با اعضای فاسد طالبان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان | افغانستان


برخورد مسوولان کمیسیون تصفیه صفوف طالبان با اعضای فاسد طالبان

طالبان 1 550x295 - برخورد مسوولان کمیسیون تصفیه صفوف طالبان با اعضای فاسد طالبان

اقطاع نیوز: بنابر اعلام معاون سخنگوی طالبان، مغرضان و مفسدین که با استفاده از نام طالبان و به لباس طالبان، ظلم و ستم کرده و به فساد آغشته بودند، از صفوف طالبان و اردو تصفیه شده اند…

انعام الله سمنگانی معاون سخنگوی طالبان به نقل از مسوولان کمیسیون تصفیه صفوف طالبان نوشته که ۱۹۸۵ تن به شمول عده‌ی از رؤسای ولایات در سراسر افغانستان پس از بررسی‌ها از صف کشیده اند که‌ بعضی شان بازداشت شده و قضایای شان به محاکم سپرده شده اند.

سمنگانی نوشته: بعضی مغرضان به شمول حلقات فاسد باقی‌مانده از دوره اشغال، تاجران را آزار می‌دهند و ثروتمندان و دارایی شان را به فرار از کشور وادار ساخته و بین دولت و مردم فاصله ایجاد می‌کنند، باید درباره چنین مردم بسیار به جرات به ما خبر داده شود تا با آنان برخورد جدی نمایم.

مسوولان این کمیسیون گفته که مغرضان و مفسدین که با استفاده از نام طالبان و به لباس طالبان، ظلم و ستم کرده و به فساد آغشته بودند، از صفوف طالبان و اردو تصفیه شده اند.

همزمان، وزارت دفاع طالبان به همکاری وزارت امر به معروف و نهی از منکر در ولایت های مختلف افغانستان برای افراد مسلح خود کورس‌های آموزش رفتار خوب با مردم را برگزار کرده است.

سخنگوی وزارت دفاع طالبان گفته، آنانی که از صفوف شان تصفیه شده اند، تنها سربازان عادی نبودند، بلکه در میان آنها مقام‌های بلند رتبه نیز شامل اند که به خاطر ظلم و بی رحمی با مردم بازداشت یا از صفوف آنها بیرون کشیده شده اند.آرشیو افغانستان | سرویس خبری اقطاع نیوزبرخورد مسوولان کمیسیون تصفیه صفوف طالبان با اعضای فاسد طالباننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 4 =

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.