قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

برخورد جدی با برهم زنندگان بازار مرغ در آذربایجان شرقی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


برخورد جدی با برهم زنندگان بازار مرغ در آذربایجان شرقی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز، سیداحد یوزباشی با اشاره به فعالیت گسترده گشت‌های مشترک تعزیرات در تعطیلات نوروزی برای نظارت بر بازار مرغ استان، افزود: در این ایام مأموران این سازمان از سه واحد مرغداری که از عرضه مرغ‌های خود به کشتارگاه امتناع می‌کردند ۱۲۰ هزار قطعه مرغ را با ملاحظات قانونی به کشتارگاه‌ها انتقال دادند.

وی اظهار داشت: همچنین مأموران این سازمان ۴۸ تن مرغ آماده عرضه را نیز از اشخاص فاقد صلاحیت این صنف کشف و علاوه بر برگرداندن آنها به شبکه توزیع برابر قانون برای متخلفان برخورد کردند و احکام لازم در این خصوص صادر شده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی گفت: مسؤولیت تعزیرات حکومتی رسیدگی به پرونده‌های تخلفات صنفی بوده و در موضوع نظارت در کنار دستگاه‌های نظارتی همکاری می‌کنند تا مشکلات به وجود آمده در این خصوص ساماندهی شود.

یوزباشی، با بیان اینکه این اداره کل فاقد بازرس بوده و در خصوص نحوه توزیع و عرضه اقلام در مراکز خرید و فروشگاه‌ها مسؤولیتی ندارد، ادامه داد: در راستای حل مشکلات به وجود آمده در بازار عرضه مرغ با هماهنگی‌های انجام شده کشتارگاه‌های مرغ ملزم به فعالیت ۲۴ ساعته در ایام تعطیلات نوروزی شدند تا شهروندان در تهیه گوشت مرغ در این روزها در مضیقه نباشند.

وی با اشاره به تهیه و تدوین شیوه نامه اجرایی نحوه نظارت بر شبکه تولید و توزیع مرغ در استان از مرحله تهیه و تولید تا مرحله عرضه و توزیع به مصرف کننده نهایی، یادآوری کرد: این شیوه نامه در ساعات پایانی سال گذشته مکتوب و توسط دادستانی مرکز استان به تمامی دستگاه‌های متولی امر ابلاغ شد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزبرخورد جدی با برهم زنندگان بازار مرغ در آذربایجان شرقی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.