قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

برای دریافت واکسن وارد هیچ سایتی نشوید – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


برای دریافت واکسن وارد هیچ سایتی نشوید

اقطاع نیوز – گروه جامعه: وزارت بهداشت با انتشار اعلامیه‌ای به مردم هشدار داد به بهانه‌ی دریافت واکسن کرونا و ثبت پرونده‌ی سلامت به هیچ سایتی مراجعه نکنند.

در این اطلاعیه همچنین تاکید شده است که مردم برای گرفتن واکسن به مراکز بهداشت مراجعه نکنند، زیرا واکسیناسیون گروه‌های جمعیتی هنوز شروع نشده است.

وزارت بهداشت از مردم خواست برای آگاهی از وضعیت پرونده‌ی سلامت خود، تنها با نزدیکترین مرکز، پایگاه یا خانه بهداشت محل سکونت خود تماس بگیرید و از مراقبین سلامت و بهورزان، وضعیت دارا بودن یا نبودن پرونده‌ی بهداشتی خود را سوال کنند.

به گزارش اقطاع نیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم‌پزشکی کرمان، در اطلاعیه‌ی وزارت بهداشت آمده است: «اخیرا پیام کاربران حاکی از آن است عده‌ای با تولید یک پیام جعلی از مردم می‌خواهند وارد لینک سایتی به نام‌ «سیب» شوند تا بتوانند با ثبت‌نام خود در مرکز بهداشت، واکسن کرونا بگیرند».

این اطلاعیه می‌افزاید: «سامانه‌ی سیب به هیچ عنوان در دسترس مردم نیست بلکه فقط مراقبین سلامت و پزشکان می‌توانند وارد شوند. به هیچ عنوان به بهانه‌ی ثبت‌نام واکسن و ایجاد پرونده وارد سایتی تحت هر عنوانی نشوید».

در ادامه‌ی این اطلاعیه آمده است: «هیچ تشکیل پرونده‌ای در شرایط فعلی نیاز به ثبت‌نام اینترنتی ندارد و هیچ لینکی برای ثبت‌نام و پرداخت هزینه صحت ندارد. گول پیام‌های مجازی را نخورید و به هیچ عنوان در این شرایط کرونا برای گرفتن واکسن به مراکز بهداشت مراجعه نکنید. چون هنوز واکسیناسیون گروه‌های جمعیتی شروع نشده است. اگر خبری شود در رسانه‌های عمومی اطلاع‌رسانی می‌شود».

این اطلاعیه تاکید می‌کند: «تنها برای تشکیل و استعلام پرونده‌ی بهداشتی با شماره‌ی نزدیکترین مرکز یا پایگاه یا خانه بهداشت محل سکونتتان تماس بگیرید و از مراقبین سلامت و بهورزان خود وضعیت دارا بودن یا نبودن پرونده‌ی بهداشتی خود را سوال کنید؛ اگر پرونده نداشته باشید یا ناقص باشد مراقبین سلامت در شهرها و بهورزان در روستاها از شما می‌خواهند جهت تکمیل پرونده مراجعه کنید. در غیر این‌صورت به هیچ عنوان برای واکسن یا امورات غیرمرتبط به مراکز بهداشت مراجعه نکنید». /پبرای دریافت واکسن وارد هیچ سایتی نشویدنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.