قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

با تیزهوشی سرباز وظیفه پلیس آگاهی، پیرمرد گمشده به آغوش خانواده اش بازگشت – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


با تیزهوشی سرباز وظیفه پلیس آگاهی، پیرمرد گمشده به آغوش خانواده اش بازگشت

به گزارش گروه اجتماعی اقطاع نیوز از پایگاه خبری پلیس، سردار علیرضا لطفی در ارتباط با پیدا شدن پیرمرد توسط سرباز وظیفه پلیس آگاهی اظهار کرد : چند روز قبل زن میانسالی به پلیس آمد و از ناپدید شدن برادرش خبر داد، وی می‌گفت ساعت ۰۹:۳۰  دقیقه صبح برادرم برای رفتن به میدانی در نزدیکی خانه، بیرون رفت. اما بعد از آن هر چه منتظر برادر ۷۱ ساله ام شدم از او خبری نشد. او مبتلا به بیماری آلزایمر است و تمرکز کافی برای بیان آدرس خانه ندارد و شماره تلفن خانه را نیز حفظ نیست.

وی  عنوان کرد: این زن میانسال ادامه داد که  قبلا هم برادرم ۵ ساعت گمشده اما خوشبختانه توسط یکی از آشنایان پیدا شد و به خانه برگشت. برای یافتن او به بیمارستان‌ها و مراکز درمانی هم سر زدم اما ردی از او پیدا نکردم‌.

رئیس پلیس آگاهی تهران افزود: با شکایت زن میانسال در خصوص ناپدید شدن برادرش، به دستور بازپرس دادسرای امور جنایی تهران پرونده ای در شعبه چهارم پلیس آگاهی تشکیل شد.

این مقام ارشد انتظامی اضافه کرد: در حالی که تحقیقات برای یافتن مرد ناپدید شده ادامه داشت، سرباز اداره آگاهی به نام اشکان یوسفی مشخصات مرد ناپدید شده را در سیستم پلیس ثبت کرد و هنگام ثبت اطلاعات، تصویر مرد فقدانی را نیز در سیستم منتشر و بدین ترتیب وی  تصویر پیرمرد گمشده را دید.

لطفی توضیح داد: بررسی ها ادامه داشت تا اینکه ساعت ۶:۳۰  دقیقه روز بعد و حدود ۲۲ ساعت بعد از ناپدید شدن پیرمرد، سربازی که اطلاعات او را ثبت کرده بود می‌گوید که ناگهان چشمم به پیرمردی افتاد که در حال عبور از مقابل اداره آگاهی شاپور است.

وی ابراز کرد: اشکان یوسفی که ابتدا تصور می کرد، اشتباه می‌کند و پیرمردی که از مقابل چشمش در حال عبور است همان مرد ناپدید شده است. اما خوب که نگاه کرد، متوجه شد اشتباه نکرده و پیرمرد، همان فرد ناپدید شده است. او به سمت پیرمرد رفته و او را به داخل اداره آگاهی برد، گرچه پیرمرد بیمار که ۲۲ ساعت نیز در خیابان و در سرمای زمستان سپری کرده بود، تلاش می کرد تا به مسیرش ادامه دهد. اما اشکان یوسفی با زحمت او را راضی کرد وارد اداره شود و بلافاصله با خانواده پیرمرد تماس گرفته و موضوع پیدا شدن او را خبر داد.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ ضمن تقدیر از این سرباز گفت: با تیزهوشی و ذکاوت سرباز وظیفه پلیس آگاهی، پیرمردی که ممکن بود مدت ها طول بکشد، پیدا شد و تحویل خانواده اش داده شد.

انتهای پیام/۴۱۰۵آرشیو آنا | سرویس خبری اقطاع نیوزبا تیزهوشی سرباز وظیفه پلیس آگاهی، پیرمرد گمشده به آغوش خانواده اش بازگشتنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.