قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
باید ظرفیت حوزه تحقیقات دانه‌های روغنی استان مرکزی مشخص شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

باید ظرفیت حوزه تحقیقات دانه‌های روغنی استان مرکزی مشخص شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


باید ظرفیت حوزه تحقیقات دانه‌های روغنی استان مرکزی مشخص شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، بهروز اکرمی ظهر دوشنبه در نشست کارگروه تخصصی امور اجتماعی، فرهنگی و سلامت خانواده استان مرکزی، با بیان اینکه اجرای طرح تحقیقاتی دانه‌های روغنی در پژوهشکده دانشگاه آزاد استان مرکزی پیگیری شود، اظهار کرد: روند تولید دانه‌های روغنی باید به سمت و سوی حرکت کند تا کشور از واردات بی نیاز شود و وجود داشتن سند کشاورزی، برای اجرای طرح‌های تحقیقاتی و پژوهشی نیاز انکارناپذیری است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی در بخش دیگر سخنان خود، خاطرنشان کرد: توسعه مطالعه و کتابخوانی در جامعه مترقی امروز یک نیاز محسوب می‌شود.

اکرمی ادامه داد: این تفکر اشتباه است که برخی با حضور در فضای مجازی احساس می‌کنند دیگر نیازی به مطالعه نیست. این را باید بدانیم که هرگز فضای مجازی جای مطالعه را نمی‌گیرد.

وی بیان کرد: یکی از دلایل توسعه برخی ملت‌های جهان، اهمیت دادن به موضوع و مقوله مطالعه و کتابخوانی است و این امر مهم بخشی از زندگی‌شان را تشکیل می‌دهد. کتاب کالای فرهنگی است البته باید برای عرضه این کالا بین متقاضیان انگیزه ایجاد شود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزباید ظرفیت حوزه تحقیقات دانه‌های روغنی استان مرکزی مشخص شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.