قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

باید به سمت بیمار یابی هوشمند پیش برویم – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


باید به سمت بیمار یابی هوشمند پیش برویم – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز، پرویز قزلباش صبح پنجشنبه در جلسه ستاد کرونا در محل استانداری با بیان اینکه رعایت پروتکل‌های بهداشتی در استان زنجان ضعیف شده است، گفت: طی یک هفته گذشته بستری‌های کرونا در مراکز درمانی استان پنج برابر شده است.

وی اظهار کرد: در روزهای اخیر بستری‌های کرونا در استان به ۱۰۰ نفر رسیده است و می‌طلبد مردم استان رفتار خود را تغییر دهند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با بیان اینکه طی روزهای اخیر ۳۲ هزار و ۳۱۱ نفر مرد و ۱۱۵ هزار و ۴۵۸ نفر زن به مراکز درمانی استان مراجعه کردند، گفت: این تعداد امار نشان می‌دهد کرونای انگلیسی در تمام شهرهای استان خود را نشان داده است.

قزلباش با بیان اینکه باید به سمت بیمار یابی هوشمند پیش برویم، تاکید کرد: باید گروه‌های آسیب پذیر سالمندان، زنان باردار و بیماران خاص در استان به خوبی تحت مراقبت قرار گیرند.

وی از آغاز موج چهارم بیماری کرونا که از سایر موج‌های این بیماری شدیدتر خواهد بود خبر داد و گفت: در حال حاضر شرایط شهر زنجان بسیار ویژه‌تر از سایر شهرستان‌ها است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با بیان اینکه طی روزهای آینده شاهد افزایش مبتلایان به کرونا و بستری‌شدگان در استان زنجان باشیم، افزود: درمان سرپایی بیماران مبتلا به کرونا خیلی سریع آغاز شده است.

قزلباش یاد آورشد: در حال حاضر ۱۵۱ تخت آی.‌سی.‌یو در بیمارستان‌های استان زنجان فعال هستند و ۳۵ واحد آی‌.سی‌.یو با همه تجهیزات در حال نصب و راه‌اندازی است و ۱۸۶ تخت آی.‌سی.‌یو در استان فعال می‌شود و برپایی و فعال بودن بیمارستان صحرایی در زنجان با همه تجهیزات خوب است و بر پا می‌شود.

وی تصریح کرد: بیمارستان ارتش، بهمن و امام علی نیروی انتظامی هم خدمات درمانی لازم به بیماران کرونایی را خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان بر لزوم تداوم محدودیت‌های تردد در استان تاکید کرد و افزود: مردم استان در این خصوص همکاری لازم را بکنند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزباید به سمت بیمار یابی هوشمند پیش برویم – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.