قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

بایددر مقابل نقشه های تفرقه افکن دشمنان اسلام، فرهنگ وحدت را نهادینه کنیم – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


بایددر مقابل نقشه های تفرقه افکن دشمنان اسلام، فرهنگ وحدت را نهادینه کنیم

بایددر مقابل نقشه های تفرقه افکن دشمنان اسلام، فرهنگ وحدت را نهادینه کنیم
شیخ مسعود راهبر امام جمعه اهل سنت بخش شیبکوه شهرستان بندر لنگه (چارک) در گفتگو با خبرنگار حوزه اندیشه خبرگزاری اقطاع نیوز با اشاره به تلاش های استکبار جهانی مبنی بر تغییر فرهنگ ملت ها و به خصوص مسلمانان جهان، بیان نمود: اکنون با توجه به شرایط کرونایی شهرهای کشور که بسیاری از مردم در خانه هایشان حضور دارند، با برنامه های راهبردی وحدتی در استان های مرزی در مقابل دشمنی که برای ایجاد اختلاف بین مذاهب تلاش می کند فرهنگ وحدت را نهادینه کنیم.

امام جمعه اهل سنت بخش شیبکوه شهرستان بندر لنگه (چارک)، افزود: جوامع بشری در شرایط کنونی نیاز به آگاهی لازم دارد تا بیداری حاصل گردد؛ دشمن با انجام نقشه های شوم و راهبردی خود در منطقه و نیز بهره مندی از امکانات وسیع سمعی و بصری در اقصی نقاط عالم سعی دارد این آگاهی را به حداقل و در نهایت بیداری امت ها را خاموش کند.

شیخ راهبر، تصریح کرد: بهترین و مناسبت ترین مسیر زندگی برای امت اسلامی در جهانی که مملو از دروغ و تفرقه افکنی است، تمسک به قرآن کریم و رسول خدا و اهل بیت گرامی ایشان می باشد، خانواده های مسلمان باید دقت لازم را در تربیت فرزدان خود بکار گیرند تا فرزندان خود بازیچه ترفندهای دشمنان نشوند.

وی در پایان تاکید کرد: اکنون بیش از هر زمانی خانواده های مسلمان مورد هجمه های فرهنگی و اجتماعی هستند و قطعا دشمنان از این مسیر خود کوتاه نخواهند آمد، فلذا تربیت و پرورش فرزندان مومن و انقلابی می تواند تمام نقشه های دشمنان اسلام را خنثی نموده و مسیر رشد و تعالی اسلام را هموار سازد.

انتهای پیام/http://www.taghribnews.com/vdcip3a5qt1a3u2.cbct.htmlآرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزبایددر مقابل نقشه های تفرقه افکن دشمنان اسلام، فرهنگ وحدت را نهادینه کنیمنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.