قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
وضعیت مناسب قیمت میوه و تره بار در ایلام نسبت به گذشته - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

بافت شهری ایوان در حد نام و آوازه این شهر نیست – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


بافت شهری ایوان در حد نام و آوازه این شهر نیست – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، قاسم سلیمانی دشتکی عصر امروز دوشنبه در نشستی که با حضور معاون امور عمرانی استانداری، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، فرماندار ایوان و دیگر مسئولان استانی با موضوع بررسی مسائل و مشکلات شهر ایوان برگزار شد، گفت: در بازدید دو سال پیش از این شهر مردم از شورا و شهردار گله مند بودند و خواستار رسیدگی به مسائل و مشکلات شهر شدند.

وی ادامه داد: در چند شب پیش نیز که برای حضور در جمع عزاداران حسینی در این شهر حضور یافتم از وضعیت کوچه هاو خیابان‌های شهر ابراز تاسف کردم.

استاندار ایلام وضعیت برخی خیابان‌ها و کوچه‌های ایوان چون روستاهای قدیم توصیف کرد و گفت: ما خواستار احیای بافت شهری ایوان و مشکلات کوچه‌ها و خیابان‌های این شهر هستیم.

وی با اشاره به این مهم که عمران و آبادانی ایوان با این همه شهید و ایثارگری در حد نام و آوازه این شهر نیست، تاکید کرد: مردم ایوان مردم با سخاوات و شهید پروری هستند و در جهت استیفای خواسته‌ها و مطالبات آنان از دستگاه‌های متولی می‌خواهم که این مهم را در دستور جدی کار خود قرار دهند.

گفتنی است که استاندار ایلام در این نشست معاونت امور عمرانی را پیگیر رفع مسائل و مشکلات عمران شهری ایوان نمود و خواستار ارائه گزارش اقدامات انجام شده بصورت مستمر شد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزبافت شهری ایوان در حد نام و آوازه این شهر نیست – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.