قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
بازی مقابل تیم چوکای تالش در فینال راحت نخواهد بود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

بازی مقابل تیم چوکای تالش در فینال راحت نخواهد بود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


بازی مقابل تیم چوکای تالش در فینال راحت نخواهد بود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

ابراهیم اشکش در گفتگو با اقطاع نیوز با اشاره به اینکه هدف اصلی ما صعود به رقابت‌های دسته اول باشگاه‌های کشور بوده است، اظهار کرد: با کسب مقام قهرمانی در بازی فینال، جشن صعود خود را با شکوه‌تر برگزار می‌کنیم.

اشکش با بیان اینکه بازی مقابل تیم چوکای تالش در بازی فینال راحت نخواهد بود، افزود: امیدواریم با استفاده از نقاط ضعف خود این تیم، بتوانیم با برتری در بازی فینال جشن قهرمانی را برپا کرده و تقدیم مردم عاشق فوتبال ملاثانی و خوزستان کنیم.

وی ادامه داد: کار در مسابقات فوتبال دسته اول باشگاه‌های کشور به مراتب سخت‌تر از رقابت‌های دسته دوم است و از هم اکنون برنامه‌ریزی خود را برای در رقابت‌های دسته اول باشگاه‌های ایران آغاز کردیم و با نظر داریوش هرمزی سرمربی تیم شاکله اصلی تیم را حفظ می‌کنیم.

مدیر فنی تیم فوتبال استقلال ملاثانی اهواز با بیان اینکه با چند بازیکن با کیفیت به مذاکره پرداختیم، گفت: به هواداران استقلال ملاثانی اهواز و مردم خوزستان قول می‌دهم که اگر از تیم حمایت شود، این تیم آینده سال شگفتی خواهد بود.

اشکش با بیان اینکه حمایت از تیم استقلال ملاثانی اهواز فراتر از شهرستان ملاثانی است، عنوان کرد: چشم به انتظار مساعدت مسئولان استانی هستیم که اگر حمایت‌های استاندار و نمایندگان ما در مجلس شورای اسلامی نباشد، کار ما سخت خواهد شد.

وی گفت: به علت بازیکنان با کیفیت، کادر فنی باتجربه و زحمات عبدالرضا حمیدی که با تمام وجود در مقابل مشکلات تیم ایستاد، در اولین سال حضور ما در مسابقات فوتبال دسته دوم باشگاه‌های کشور موفق شدیم که به مسابقات دسته اول صعود کنیم.

به گزارش اقطاع نیوز، بازی فینال مسابقات فوتبال دسته دوم باشگاه‌های کشور اول مهرماه امسال میان تیم‌های استقلال ملاثانی اهواز و چوکای تالش در ورزشگاه پاس قوامین تهران برگزار می‌شود.

تیم‌های استقلال ملاثانی اهواز و چوکای تالش پیش از این با قهرمانی در گروه نخست و دوم مسابقات فوتبال دسته دوم باشگاه‌های کشور، به صورت مستقیم جواز حضور را در رقابت‌های دسته اول کشور به دست آورده بودند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزبازی مقابل تیم چوکای تالش در فینال راحت نخواهد بود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.