قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

بازیگرانی که برای اضافه کردن وزن خود به روش های عجیبی متوسل شدند – اقطاع نیوز | خواندنی ها


بازیگرانی که برای اضافه کردن وزن خود به روش های عجیبی متوسل شدند

کار بازیگران در پشت صحنه ی فیلم ها می تواند مملوء از اتفاقات غیر منتظره باشد. گرچه این روزها از جلوه های ویژه ی کامپیوتری در فیلم ها به وفور استفاده می شود اما هیچ چیزی جای یک تغییر قیافه ی واقعی را نمی گیرد. بازیگران محبوب ما برای باورپذیرتر ساختن هر چه بیشتر نقش خود گاهی به اجبار درگیر چالش های بسیار دشواری می شوند.

در ادامه از بازیگرانی خواهیم گفت که برای نقش خود وزن اضافه کردند و برای این کار دست به روش های عجیبی زدند.

۱- جرد لتو در «فصل ۲۷»

blank

جرد لتو برای بازی در نقش دیوید چپمن، ضارب جان لنون، از بستنی استفاده کرد. لتو چند لیتر بستنی را با مایکروفر آب می کرد و آن را با مقداری روغن زیتون و سس سویا مخلوط می کرد. بعد از آن، این ترکیب را یکجا سر می کشید. به گفته ی خودش، اضافه کردن این میزان وزن برایش سخت تر از گرسنگی کشیدن برای نقش هایی بود که نیاز به کاهش وزن داشتند. به علاوه، این تغییر ناگهانی به سلامت او صدمه زد به طوری که لتو مدتی ویلچر نشین شده بود.

۲- کالین فارل – در «خرچنگ» (The Lobster)

blank

این بازیگر ایرلندی برای نقش خود در عرض ۲ ماه ۲۰ کیلوگرم وزن اضافه کرد. فارل دیگر نه ورزش می کرد و نه هیچگونه تحرکی داشت. او رژیم غذایی خود را هم تغییر داد و در هر وعده ی غذایی حدود ۴ هزار کالری دریافت می کرد. فارل دراینباره گفته: «۱۰ صبح دو تا چیزبرگر و سیب زمینی سرخ کرده و نوشابه را با دو قاچ کیک شکلاتی خوردن خیلی خوشایند نیست – البته من عاشق چیزبرگرم.» علاوه بر این ها، او هم مثل جرد لتو، بستنی را با مایکروفر آب می کرد و سرمی کشید.

۳- سیلوستر استالونه در «سرزمین پلیس» (Cop Land)

blank

استالونه برای بازی در نقش یک پلیس چاق و چله مجبور شد ۱۸ کیلوگرم وزن اضافه کند. او رژیم سفت و سختی داشت که شامل پنکیک و سیب زمینی سرخ کرده می شد. البته در مقدار زیاد. مثلاً او صبح ها یک چیز کیک کامل بلوبری و یک عالمه فرنچ تست پوشیده از چند لیتر خامه ی زده شده را با کره بادام زمینی و کوکی جو می خورد. او روی همه ی این ها هم نیم لیتر شیرکاکائو می خورد.

۴- راک در «هرکول» (Hercules)

blank

راک این بار باید اندام خود را از قبل هم عضله ای تر می کرد. او ۸ ماه رژیم غذایی و برنامه ی ورزش بسیار سفت و سختی داشت و روزانه نزدیک به ۴،۵۰۰ کالری دریافت می کرد. راک هر روز حدود ۷ وعده غذا می خورد که شامل ترکیبی از مرغ، ماهی هالیبوت، سفیده تخم مرغ، جو دو سر پرک شده، برنج سفید، سیب زمینی پخته، کلم بروکلی، مارچوبه، فلفل و قارچ بود.

۵- کریسین بیل در «حقه بازی آمریکایی» (American Hustle)

blank

کریستین بیل به تغییرات ظاهری باورنکردنی که برای نقش های مختلف خود داشته معروف است: او می تواند به راحتی خود را از پسری لاغر اندام به مردی ۹۰ کیلوگرمی تبدیل کند. او برای بازی در فیلم «حقه بازی آمریکایی» وزن خود را از ۸۴ کیلوگرم به ۱۰۳ کیلوگرم رساند و هر قدر دلش می خواست فست فود می خورد. بیل دراینباره گفته: «یک عالمه دونات، یک عالمه چیزبرگر و هر چه دستم می آمد می خوردم. به معنای واقعی کلمه هر چه می دیدم را می خوردم.»

۶- شارلیز ترون در «هیولا» (Monster)

blank

او برای بازی در نقش آیلین وورنوس، قاتل زنجیره ای ۱۳ کیلوگرم وزن اضافه کرد. البته اضافه کردن این وزن برای ترون اصلاً کار ساده ای نبود چون او را مجبور به مصرف مقادیر زیادی مواد غذایی فرآوری شده و قند کرد. ترون شب هاد کنار تختش یک ظرف ماکارونی با پنیر می گذاشت و حتی ساعت کوک می کرد تا نیمه شب از خواب بیدار شود و آن را بخورد. ترون در اینباره گفته: «از خواب بیدار می شدم و آن را می خوردم – انگار به زور در حلقم می چپاندمش.» این رژیم غذایی ناسالم بر روحیه ی ترون اثر گذاشته و او را بسیار افسرده کرده بود.

۷- جورج کلونی در «سیریانا» (Syriana)

blank

کلونی مجبور شد ۱۳ کیلوگرمی وزن اضافه کند و برای این کار تنها یک ماه فرصت داشت. او خود را مجبور کرده بود هر روز ۹ وعده غذا بخورد. کلونی در اینباره گفته: «کارم فقط این بود که هر چقدر که می شد سریع تر بخورم اما بیشتر اوقات آنقدر می خوردم که دلم می خواست بالا بیاورم اما نباید بالا می آوردم. بنابراین یک ماه کارم شده بود خوردن.»

۸- هیلاری سوانک در «دختر میلیون دلاری» (Million Dollar Baby)

blank

هیلاری سوانک در دوره ای که برای این نقش تمرین می کرد هیچ رحم و مروتی نسبت به خود نداشت. او ۶ روز هفته، هر روز دو ساعت و نیم بوکس کار می کرد و یک ساعت و نیم تا دو ساعت وزنه می زد. سوانک هر یک ساعت و نیم یک بار غذا می خورد و روزانه ۲۱۰ گرم پروتئین مصرف می کرد. او در اینباره گفته: «سفیده های تخم مرغی که باید می خوردم را با هر وعده ی غذاییم می خوردم چون اصلاً نمی توانستم سفیده ی ۸ تا ۱۲ تا تخم مرغ را یکجا بخورم. این بدترین چیز است.» او برای آنکه بعد از چنین تمرین سنگینی به بدن خود استراحت دهد ۹ ساعت می خوابید اما مجبور بود شب از خواب بیدار شود تا شیک پروتئینی بخورد. اینگونه بود که او در عرض ۹۰ روز ۸ کیلوگرم عضله اضافه کرد.

۹- مت دیمون در «اطلاع رسانی!» (!The Informant)

blank

مت دیمون از فرآیند وزن اضافه کردن خود لذت برده بود. او برای نقشش در فیلم «اطلاع رسانی!» خود را از نظر غذا اصلاً محدود نمی کرد. دیمون در اینباره گفته: «قطعاً چاق شده بودم. شروع کردم دیوانه وار غذا خوردن و آب جو خالص می خوردم. سر صحنه بین وعده های غذایی یک غذای درجه یک در مک دونالدز می خوردم و رویش هم یک بسته چیپس. خود بهشت بود.»

۱۰- بردلی کوپر در «تک تیر انداز آمریکایی» (American Sniper)

blank

بردلی کوپر برای ایفای نقش کریس کایل مجبور شد با یک مربی شخصی ورزش کند. او فقط ۱۰ هفته فرصت داشت تا بیشتر از ۱۸ کیلوگرم عضله بسازد. کوپر ۲ بار در روز ورزش می کرد – بار اول از ساعت ۵ صبح شروع می شد و بار دوم، اواخر بعد از ظهر. به گفته ی کوپر، سخت ترین قسمت کار زمانی بود که مربی اش مجبور شد ۲ بار در روز به زور به او غذا دهد. کوپر در آن زمان نزدیک به ۵ هزار کالری دریافت می کرد. این کار واقعاً بدن او را شوکه کرد چون کوپر مجبور بود هر ۵۵ دقیقه غذا بخورد.

۱۱- متیو مک کانهی در «طلا» (Gold)

blank

اضافه کردن ۲۱ کیلوگرم در عرض ۶ ماه برای متیو مک کانهی فرآیند لذتبخشی داشت. او در اینباره گفته: «غذای مورد علاقه ام چیزبرگر است به خاطر همین تمام مدت چیز برگر می خوردم. هم خودم چیزبرگر درست می کردم، هم همه ی رستوران های فست فودی که هیچ وقت نرفته بودم یا فقط یک بار رفته بودم را امتحان کردم. تنها چیزی که خسته ام می کرد فکر دست کشیدن از خوردن بود.»

۱۲- اما استون در «نبرد دو جنس» (Battle of the Sexes)

blank

اما استون برای بازی در نقش بیلی جین کینگ مجبور شد اندام ظریف خود را طوری تغییر دهد که بسیار ورزیده به نظر برسد. استون برای اضافه کردن حدود ۷ کیلوگرم عضله، نزدیک به ۳ ماه تمرینات سنگینی با وزنه داشت و ۳ تا ۵ بار در هفته ورزش می کرد (گاهی حتی ۲ بار در روز ورزش می کرد). او می توانست با ۸۴ کیلوگرم وزنه حرکت ددلیفت را انجام دهد و با زنجیر بدنسازی شنا برود.آرشیو خواندنی ها | سرویس خبری اقطاع نیوزبازیگرانی که برای اضافه کردن وزن خود به روش های عجیبی متوسل شدندنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.