قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
بازیکن تیم ملی فوتبال ایران اظهاراتش را تکذیب کرد/ تحت فشار بودم! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران اظهاراتش را تکذیب کرد/ تحت فشار بودم! – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، سامان قدوس که قبل از پیوستن به تیم آمیا فرانسه در سال ۲۰۱۸ قرارداد داخلی با تیم اوئسکای اسپانیا قرار داخلی امضا کرده بود، به دلیل عمل نکردن به تعهداتش درگیر دادگاه جهانی حکمیت ورزش است. جلسه این بازیکن تیم ملی فوتبال ایران روز دوشنبه برگزار شد و سامان قدوس اظهارات قبلی اش را تکذیب کرد.

رسانه «Heraldo» اسپانیا با اشاره به برگزاری این جلسه نوشت: سامان قدوس که پیش از پیوستن به آمیای فرانسه در اسپانیا با اوئسکا قرارداد داخلی امضا کرده بود با شکایت این باشگاه از سوی فیفا به محرومیت ۴ ماهه و پرداخت جریمه ۴ میلیون یورویی محکوم شد. باشگاه اوسترشوندس سوئد نیز از فعالیت در دو پنجره نقل‌وانتقالاتی محروم شد.

در ادامه این مطلب آمده است: پس از شکایت باشگاه اوسترشوندس و سامان قدوس جلسه CAS روز دوشنبه با حضور سامان قدوس، برادرش به عنوان شاهد و نمایندگان باشگاه‌های سوئدی و اسپانیا برگزار شد و شش ساعت به طول انجامید.

براساس گزارش این رسانه، سامان قدوس در جلسه روز دوشنبه اظهارات پیشین خود در فیفا را تکذیب کرد و گفت: من برای امضای قرارداد با اوئسکا تحت فشار قرار گرفته بودم و نمی‌دانستم قراردادی میان اوسترشوندس و این باشگاه اسپانیایی وجود دارد.

پس از این جلسه قرار است دادگاه بین المللی ورزش(CAS) رای نهایی خود را روز ۱۶ ژوئن (۲۷ خرداد) صادر و تکلیف پرونده بازیکن تیم ملی فوتبال ایران را مشخص کند.

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران اظهاراتش را تکذیب کرد/ تحت فشار بودم! – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان:۲۰۲۰-۰۵-۲۶ ۱۰:۱۲:۱۵

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.