قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

بازگشت محدودیت های کرونایی به استان گیلان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


بازگشت محدودیت های کرونایی به استان گیلان

blank

اقتصاد ایران: رشت- جانشین ستاد مدیریت کرونا گیلان با اشاره به قرمز بودن وضعیت تمام شهرهای استان، گفت: علاوه بر تعطیلی دو هفته‌ای اصناف، ورود و خروج خودروها به شهرهای قرمز ممنوع است.

 گزارش خبرگزاری اقتصاد ایران،محمود قاسم‌نژاد شامگاه جمعه در جمع خبرنگاران گفت: در حال حاضر تمام شهرهای گیلان در وضعیت قرمز قرار دارند و بر اساس دستورالعمل ستاد ملی کرونا، فعالیت مشاغل گروه ۲ تا ۴ در این شهرها ممنوع است.

وی با اشاره به تعطیلی دو هفته‌ای اصناف و مشاغل در شهرهای قرمز، نارنجی و زرد رنگ گیلان، افزود: از روز شنبه به مدت دو هفته، فقط یک گروه شغلی در شهرهای قرمز گیلان اجازه فعالیت دارند و واحدهای صنفی که دستورالعمل‌های ستاد مقابله با کرونا را در شهرهای قرمز رعایت نکنند به مدت دو هفته پلمپ می‌شوند.

قاسم‌نژاد با تاکید بر لزوم نظارت بیشتر بر روند اجرای تعطیلی سراسری مشاغل در شهرهای قرمز توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت، اصناف و دانشگاه علوم پزشکی گیلان، ادامه داد: در شهرهایی که وضعیت شیوع کرونا آنها زرد و نارنجی اعلام شده دستگاه‌های اجرایی با ۵۰ درصد از ظرفیت کارکنان خود به ارائه خدمت پرداخته و در شهرهای قرمز کرونایی این کار با حضور فیزیکی یک سوم از کارمندان انجام می‌شود.

دبیر ستاد مدیریت و مقابله با کرونا گیلان اضافه کرد: بر اساس تصمیم ستاد استانی مدیریت و مقابله با کرونا از روز شنبه ورود خودروها از شهرهای زرد و نارنجی به شهرهای قرمز گیلان ممنوع است.

وی همچنین گفت: از روز شنبه خودروهای با پلاک غیر بومی که در شهرهای زرد و نارنجی رنگ استان گیلان تردد داشته باشند ۵۰۰ هزار تومان و در شهرهای قرمز رنگ یک میلیون تومان جریمه می‌شوند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزبازگشت محدودیت های کرونایی به استان گیلاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.