قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
بازگشایی باشگاه‌های ورزشی به نظر ستاد مبارزه با کرونا بستگی دارد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

بازگشایی اماکن ورزشی سرپوشیده همدان در حال بررسی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


بازگشایی اماکن ورزشی سرپوشیده همدان در حال بررسی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان استان همدان، محسن جهانشیر گفت: بخش عمده فعالیت‌های ورزشی معطوف به‌سلامت جامعه است و باید توجه داشته باشیم در شرایط شیوع کرونا در کشور و استان همدان شیوه‌نامه‌های بهداشتی به کیفیتی اجرا شود که ورزشکاران دچار بیماری نشوند.

وی ادامه داد: تاکنون در استان همدان بخش قابل‌توجهی از فعالیت‌ها تعطیل بود که با توجه به بحث معیشت و ورزش جامعه ورزشی و مشاغل وابسته به آن‌ها دستور بازگشایی اماکن روباز در شهرستان‌های دارای وضعیت عادی صادر شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: در حال حاضر با توجه به شرایط حاکم بر استان لیست اماکن ورزشی سرپوشیده نیز برای تصمیم‌گیری در خصوص فعالیت در حال جمع‌بندی است.

جهانشیر بابیان اینکه جامعه پساکرونایی جامعه‌ای به‌شدت مضطرب است، گفت: هدف و برنامه ما برای آینده تزریق شور و هیجان جدید بر پیکره استان با اولویت قرار دادن ورزش‌های همگانی است.

وی افزود: هیئت‌های ورزشی نیز باید باهدف بهره‌مندی هرچه بیشتر مردم فعالیت‌های ورزشی خود را به سمت‌وسوی همگانی شدن سوق دهند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزبازگشایی اماکن ورزشی سرپوشیده همدان در حال بررسی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.