قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
بازدید مدیرعامل خبرگزاری مهر از یک محله آسیب‌پذیر در تاکستان - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

بازدید مدیرعامل اقطاع نیوز از روستای دیال آباد در تاکستان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


بازدید مدیرعامل اقطاع نیوز از روستای دیال آباد در تاکستان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز محمد شجاعیان عصر دیروز دوشنبه با حضور در یکی از روستاهای حاشیه تاکستان از نزدیک ضمن شنیدن صحبت‌های تعدادی از جوانان و فعالان فرهنگی روستا، با فعالیت‌های صورت گرفته جهادی برای آسیب‌زدایی در این محل آشنا شد.

در این بازدید که مسعود کریمی مدیرکل اخبار استان‌های اقطاع نیوز و کشاورز مسؤول سازمان بسیج رسانه استان قزوین حضور داشتند، شجاعیان از نزدیک با برخی پروژه‌های عمرانی و ورزشی انجام شده در روستا که توسط معاونت اجتماعی سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوین و با همت و همراهی جوانان و گروه‌های جهادی این منطقه انجام شد آشنا شد.

شجاعیان همچنین از تعدادی از پروژه‌های اشتغال زایی صورت گرفته در این روستا بازدید کرد. با همت جهادی صورت گرفته در این روستا، با ایجاد ۶۰ تنور نانوایی در منزل برای بیش از ۱۸۰ خانم زمینه اشتغال زایی فراهم شده است.

بازدید از کارگاه خیاطی و همچنین آشنایی با اقدامات انجام شده در حوزه ترک بیش از ۲۵ معتاد در روستا نیز از دیگر برنامه‌های این سفر بود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزبازدید مدیرعامل اقطاع نیوز از روستای دیال آباد در تاکستان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.