قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
بارندگی در اغلب استان ها تا پایان امروز ادامه دارد

بارندگی در اغلب استان ها تا پایان امروز ادامه دارد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


بارندگی در اغلب استان ها تا پایان امروز ادامه دارد

اقتصاد ایران: امروز در ۲۶ استان کشور بارش باران به صورت پراکنده ادامه دارد و به تدریج سامانه بارشی از فردا به سمت شمال شرق کشور حرکت کرده و تا پایان روز چهارشنبه از کشور خارج می شود.

 به گزارش خبرگزاری اقتصاد ایران ، امروز در استان‌های کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، نیمه شمالی فارس، اصفهان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، یزد، گیلان، مازندران، گلستان، سمنان و طی بعد ازظهر در خراسان جنوبی و کرمان بارش باران خواهیم داشت.

همچنین در استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، کردستان، قزوین، زنجان، مرکزی، همدان، کرمانشاه، لرستان، البرز و تهران بارش پراکنده رخ می‌دهد، و به‌تدریج از مقدار بارش در این مناطق کاسته می‌شود همچنین بارش‌ها در مناطق جنوبی با رعد و برق همراه خواهد بود و در مناطق سردسیر و کوهستانی به شکل برف پیش‌بینی می‌شود.

فردا در استان‌های گیلان، مازندران، گلستان و خراسان شمالی بارش باران و در مناطق مرتفع و کوهستانی بارش برف پیش‌بینی می‌شود، در ارتفاعات استان‌های زنجان، اردبیل، قزوین، البرز و تهران نیز بارش برف و باران و در جنوب کرمان، شرق هرمزگان و شرق تنگه هرمز بارش باران گاهی با رعد و برق رخ می‌دهد.

طی روز سه‌شنبه در استان‌ها مازندران، گلستان، گیلان، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی بارش پراکنده باران و برف و در بخش‌هایی از کرمان، سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان بارش باران گاهی با رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.

این سامانه بارشی طی روز چهارشنبه در مناطقی از جنوب شرق فعال خواهد بود و به‌تدریج از کشور خارج می‌شود اما از اواخر وقت این روز سامانه بارشی دیگری از سمت شمال غرب و غرب وارد کشور می‌شود که سبب بارش پراکنده باران و برف در برخی مناطق خواهد شد.

در روز پنجشنبه بر شدت فعالیت این سامانه بارشی افزوده می‌شود و بارش باران و برف در نیمه غربی کشور را به دنبال دارد، تصریح کرد: بیشترین میزان بارش طی روز پنجشنبه در دامنه‌ها و ارتفاعات زاگرس مرکزی و شمالی و شمال غرب کشور خواهد بود.

از امروز تا سه‌شنبه خلیج فارس و تنگه هرمز مواج پیش‌بینی می‌شود، با توجه به وزش باد شدید دریای خزر نیز فردا مواج و طوفانی خواهد بود.

آسمان تهران فردا نیمه ابری همراه با مه صبحگاهی و گاهی بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزبارندگی در اغلب استان ها تا پایان امروز ادامه داردنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.