قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

بارش باران همراه با وزش باد خراسان رضوی را فرا می‌گیرد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


بارش باران همراه با وزش باد خراسان رضوی را فرا می‌گیرد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

زهرا آهنگرزاده در گفتگو با اقطاع نیوز از آغاز تدریجی بارش‌ها در سطح استان خبر داد و بیان کرد: از امروز در نواحی مرتفع شمالی استان افزایش ابرناکی و رگبار پراکنده باران پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: از امروز ضمن تقویت ناپایداری‌ها بر گستره بارش‌ها در سطح استان افزوده خواهد شد و در مناطق شمالی و مرکزی استان رگبار و رعد و برق و احتمال بارش تگرگ وجود خواهد داشت که پیامد آن آبگرفتگی معابر و ایجاد رواناب خواهد بود.

وی افزود: همچنین وزش باد شدید موجب بروز پدیده گرد و خاک به ویژه در نواحی جنوبی استان خواهد شد.

آهنگرزاده با بیان اینکه ناپایداری‌ها به تناوب تا پایان هفته و به خصوص در ساعات بعد از ظهر تداوم خواهد داشت، اظهار کرد: به لحاظ دمایی از امروز کاهش ٣ تا ۵ درجه‌ای دما را خواهیم داشت.

وی در ادامه بیان کرد: طی ٢۴ ساعت گذشته شهرستان‌های مه‌ولات با دمای ٣٣ درجه سانتی‌گراد و گلمکان با دمای ٧ درجه سانتی‌گراد به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین بوده‌اند، همچنین بیش‌ترین شدت وزش باد هم از شهرستان نیشابور به میزان ۶٨ کیلومتر بر ساعت گزارش شده است.

وی افزود: طی همین مدت دمای مشهد بین ١١ و ٢٨ درجه در نوسان بوده، از امروز هم در شهر مشهد رگبار و رعد و برق و وزش باد پدیده‌های شاخص جوی خواهند بود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزبارش باران همراه با وزش باد خراسان رضوی را فرا می‌گیرد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.