خانه | ایسکانیوز | این همه اسارت اروپا به دست لابی صهیونیستی حیرت‌آور است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان
سید عباس موسوی

این همه اسارت اروپا به دست لابی صهیونیستی حیرت‌آور است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

سخنگوی وزارت خارجه ایران بابیان اینکه چرا اروپا از همه پرسی در فلسطین به عنوان راه‌حلی پایدار واهمه دارد؟ عنوان کرد: این همه اسارت اروپا به دست لابی صهیونیستی حیرت‌آور است.

به گزارش گروه سیاسی اقطاع نیوز، سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران امروز (جمعه) و همزمان با روز جهانی قدس در توئیتی اسارت اروپا به دست لابی صهیونیست را حیرت‌آور خواند و پرسید: چرا از همه پرسی در فلسطین واهمه دارند؟

وی نوشت:« این همه اسارت اروپا به دست لابی صهیونیستی حیرت آور است. اروپا به لحاظ تاریخی ناکام در توقف نقض حقوق بین‌الملل از سوی رژیم صهیونیستی (یعنی سرکوب فلسطینی‌ها و الحاق سرزمین) به اسم امنیت اسرائیل بوده است.»

سخنگوی وزارت خارجه پرسید: «چرا از همه پرسی در فلسطین به عنوان راه‌حلی پایدار واهمه دارند؟»

محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران نیز روز پنجشنبه در پاسخ به جوسازی‌های مایک پامپئو وزیر خارجه آمریکا و برخی اروپایی‌ها با انتشار تصویری در خصوص آزادی فلسطین در توئیتر نوشت: چندش‌آور است کسانی که تمدن آنها «راه‌حل نهایی» را در اتاق‌های گاز یافته بود، به کسانی که در صندوق‌های رأی و از طریق همه‌پرسی به دنبال راه‌حلی واقعی هستند، حمله کنند.

ظریف با طرح این سوال که چرا ایالات متحده و غرب، این چنین از دموکراسی واهمه دارند؟ خطاب به آمریکا و غرب تصریح کرد:‌ فلسطینی‌ها نباید هزینه جنایات و یا احساس گناه شما را بپردازند.

لازم به ذکر است، صفحه توئیتر رهبر معظم انقلاب اخیرا و در آستانه روز قدس توئیتی منتشر کرد.

در این توئیت آمده است: محو دولت اسرائیل به معنای محو یهودیان نیست. ما با مردم یهود کاری نداریم. محو اسرائیل یعنی مردم مسلمان، مسیحی و یهودی فلسطین، خودشان دولتشان را انتخاب بکنند و بیگانگان و اوباشی مثل نتانیاهو را بیرون کنند.محو اسرائیل یعنی این و این اتفاق خواهد افتاد.

انتهای پیام/

۱۰۴ / ۳۶۱

این همه اسارت اروپا به دست لابی صهیونیستی حیرت‌آور است:۲۰۲۰-۰۵-۲۲ ۱۴:۱۶:۰۰

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.