قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

ایران جزو کشورهای با بالاترین درصد واکسیناسیون کرونا در جهان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


ایران جزو کشورهای با بالاترین درصد واکسیناسیون کرونا در جهان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز، محمدحسین نیکنام در حاشیه نشست شورای بین‌الملل کلان منطقه ۹ کشور اظهار کرد: ایران از جایگاه ویژه‌ای در سطح دنیا در خصوص واکسیناسیون کرونا برخوردار است و توانسته‌ایم در سخت‌ترین شرایط جزو کشورهایی باشیم که بالاترین درصد واکسیناسیون کرونا را در جهان دارند.

وی ادامه داد: در حوزه بین‌المللی‌سازی مواردی همچون مباحث گردشگری سلامت، همکاری فی ما بین در شرایط خاص کرونا و توسعه تکنولوژی خاص واکسن در دستور کار قرار گرفته است.

مدیرکل همکاری‌های بین‌الملل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تصریح کرد: خوشبختانه ایران در حوزه علمی کرونا در موضوعات مختلف از جمله واکسیناسیون آن از جایگاه بسیار خوبی برخوردار است و توانسته‌ایم در سخت‌ترین شرایط جزو کشورهایی باشیم که بالاترین درصد واکسیناسیون را در جهان دارند.

وی با بیان این‌که کارگاه توسعه بین‌المللی‌سازی حوزه سلامت با حضور مسئولان دانشگاه‌های کلان منطقه ۹ در بهار ۱۴۰۱ و پس از پایان ماه مبارک رمضان در مشهد برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: میزبان این برنامه ۳ روزه دانشگاه علوم پزشکی مشهد خواهد بود، مجموعه‌ای که میزبانی شایسته‌ای در تمامی رویدادهای دانشگاهی داشته است.

نیکنام افزود: در این کارگاه تخصصی قصد داریم سیاست بین‌المللی‌سازی دانشگاه‌ها را با قوت دنبال کنیم که تا حد امکان ظرفیت کشورمان را به دیگر کشورها معرفی کرده و شاهد پیشرفت و ارتقای بیش از پیش در بحث رتبه‌بندی‌ها باشیم.

وی تاکید کرد: در حوزه‌های بهداشت و درمان، گام‌های ثمربخشی در سال‌های اخیر برداشته شده و توانسته‌ایم به جز مردم ایران به مردم دیگر کشورها از جمله کشورهای همسایه و منطقه خدماتی شایسته و درخورشان ارائه کنیم.

مدیرکل همکاری‌های بین‌المللی وزارت بهداشت، ددرمان و آموزش پزشکی با اشاره به این‌که ایران در حوزه‌های مختلف سلامت پیشگام بوده و توانسته در حوزه‌هایی همچون ریشه‌کنی فلج اطفال جزو سرآمدان دنیا باشد، بیان کرد: معتقدیم با توان بالایی که در پزشکان نخبه ایرانی وجود دارد می‌توانیم بر کرونا نیز غلبه کنیم که البته شرط نخست آن همکاری همه جانبه مردم با خادمان حوزه سلامت بوده است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزایران جزو کشورهای با بالاترین درصد واکسیناسیون کرونا در جهان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 2 =

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.