قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
ایده پردازی مهندسی اجتماعی در گلستان اجرا می شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

ایده پردازی مهندسی اجتماعی در گلستان اجرا می شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


ایده پردازی مهندسی اجتماعی در گلستان اجرا می شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، حجت‌الاسلام رضا دیلمی شامگاه دوشنبه در نشست کارگروه تخصصی بانوان فرهیخته استان و کارگروه رویداد چالش مهندسی اجتماعی اظهارکرد: در طرح نهضت پیشرفت بانوان و ایده پردازی مهندسی اجتماعی از ظرفیت نخبگان استانی در حوزه ایده پردازی، تولید رفتار و اصلاح و تقویت باورهای اعتقادی و فرهنگی استفاده خواهد شد.

وی با بیان این مطلب که بانوان از ارکان مهم حوزه تربیتی در جامعه هستند، گفت: جامعه سازی دینی و تلاش برای بسترسازی تحقق تمدن نوین اسلامی، چشم انداز و افق روشن و مهم گام دوم انقلاب اسلامی در قامت اسلام ناب است.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان افزود: برای تحقق تمدن نوین اسلامی با رویکرد و منشور ولایی رهبر معظم انقلاب که در هفت گام عملیاتی، طرح و بیان شده را یک تکلیف خود می‌دانیم و تبلیغ دینی و فرهنگ سازی در حرکت عمومی جامعه را از الزامات تمدنی دانسته و آن را یک تکلیف می‌دانیم.

دیلمی با اشاره به اینکه ما در یک جنگ تمدنی تمام عیار شناختی و ادراکی هستیم، گفت: در عصر کنونی، قدرت رسانه و روایت، یک مولفه قدرت است لذا در طراحی مدل‌های گفتمانی در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی، توجه به این موضوع یک اصل خدشه ناپذیر است.

وی خاطرنشان کرد: ما برای رسیدن به چشم انداز در سال ۱۴۰۰، به دنبال برنامه‌ای منسجم، با استفاده از همه ظرفیت‌های نظام اسلامی هستیم.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزایده پردازی مهندسی اجتماعی در گلستان اجرا می شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.