قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
ایجاد اشتغال برای زنان بی‌سرپرست کرمانشاهی توسط گروه‌های جهادی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

ایجاد اشتغال برای زنان بی‌سرپرست کرمانشاهی توسط گروه‌های جهادی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


ایجاد اشتغال برای زنان بی‌سرپرست کرمانشاهی توسط گروه‌های جهادی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

بهزاد شهبازی صبح امروز در گفتگو با اقطاع نیوز اظهار کرد: یکی از موضوعاتی که گروه جهادی خشت‌های مهربانی مدت‌ها است به آن فکر می‌کند، مساله ایجاد اشتغال پایدار برای نیازمندان کرمانشاهی است.

وی افزود: با یک مدیریت هوشمند مراکز خیریه می‌توانند به جای تأمین بسته‌های حمایتی خانواده‌های نیازمند و مددجو را به خودکفایی در تأمین معیشت برسانند.

دبیر شبکه مردمی انفاق و گروه جهادی خشت‌های مهربانی تصریح کرد: با ایجاد اشتغال پایدار برای خانواده‌های نیازمند وابستگی این خانواده‌ها به خیریه‌ها به حداقل می‌رسد.

شهبازی با اعلام راه اندازی یک کارگاه خیاطی با ظرفیت اشتغال ۹ نفر، گفت: با همت و همکاری مجموعه خیریه محسنین، اولین کارگاه خیاطی را در راستای ایجاد اشتغال پایدار برای دختران یتیم و زنان بی‌سرپرست پایه ریزی کرده‌ایم و در حال حاضر ۹ نفر در این کارگاه مشغول به کار هستند.

وی با دعوت از مردم خواست تا در تجهیز و بالا بردن ظرفیت این کارگاه به مجموعه‌های خیریه کمک کنند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزایجاد اشتغال برای زنان بی‌سرپرست کرمانشاهی توسط گروه‌های جهادی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.