قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
محمد حسن آصفری

ایجاد اشتغال اصلی‌ترین اولویت مجلس یازدهم است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

محمدحسن آصفری در گفتگو با خبرنگارخبرگزاری حوزه  با اشاره به آغاز به کار دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مجلس یازدهم باید به مهم‌ترین اولویت‌ها و نیازهای مردم رسیدگی کند و در این زمینه نباید هیچ کوتاهی صورت بگیرد.

وی ادامه داد: امروز مهم‌ترین مسئله معیشت و اقتصاد است که موجب شد بیشترین فشار به قشر آسیب‌پذیر جامعه وارد شود در این زمینه مجلس باید ورود کرده و اقدامات مناسبی را انجام دهد.

آصفری گرانی و تورم را موردتوجه قرارداد و ابراز داشت: در این زمینه مجلس باید روی بُعد نظارتی خودش بیش از گذشته تکیه کرده و با تشدید نظارت اجازه ندهد که عده‌ای سودجو در شرایط خاص کنونی دست به افزایش قیمت و احتکار بزنند.

وی به اولویت‌های دیگر مجلس اشاره کرد و بیان داشت: ایجاد اشتغال اصلی‌ترین اولویت مجلس یازدهم است که درواقع اولویتی بالاتر از آن وجود ندارد به همین علت طرح‌ها و لوایحی که درزمینهٔ ای اقتصاد و ایجاد شغل است باید بیشتر موردتوجه قرار گیرد.

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی مبارزه بارانت و مفاسد را حیاتی عنوان کرد و گفت: مردم درزمینهٔ مفاسد اقتصادی گلایه‌های بسیاری دارند که باید این گلایه‌ها اولاً شنیده شود و ثانیاً در جهت رفع کامل و ریشه‌کنی آن قوانین محکم و استواری تدوین شود.

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر این تقویت بُعد نظارتی مجلس شورای اسلامی نیز می‌تواند در تحقق این مطالبه‌ای واقعی مردم نقش تأثیرگذاری داشته باشد.

ایجاد اشتغال اصلی‌ترین اولویت مجلس یازدهم است:۲۰۲۰-۰۵-۳۱ ۲۲:۲۸:۱۱

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.