قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
اگر بازیکنان فولاد ضربه مغزی شدند اسم اتلاف وقت روی آن بگذارید - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

اگر بازیکنان فولاد ضربه مغزی شدند اسم اتلاف وقت روی آن بگذارید – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


اگر بازیکنان فولاد ضربه مغزی شدند اسم اتلاف وقت روی آن بگذارید – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، مهدی هاشمی نسب شامگاه یکشنبه در نشست خبری بعد از تساوی با سپاهان در خصوص عملکرد خوزستان‌ها در این بازی اظهار داشت: می‌دانستیم بازی سختی پیش رو داریم و رقیب را به طور کامل آنالیز کرده بودیم و نقاط ضعف سپاهان را می‌شناختیم و می‌دانستیم از بازی چه چیزی می‌خواهیم.

وی افزود: در نیمه اول و بعد از گل نیز عملکرد خوبی داشتیم و می‌توانستیم در نیمه اول کار را تمام کنیم ولی روز خوب مهاجمان نبود؛ در نیمه دوم نیز بازی کاملاً ۵۰- ۵ بود، در کل از نتیجه راضی نیستیم و تلاش می‌کنیم تا در روزهای آینده با تمرین بیشتر عملکرد بهتری داشته باشیم.

مربی تیم فوتبال فولاد ادامه داد: عدم تمرکز و بد شناسی مانع از گلزنی ما شد، باید توجه داشته باشیم که مقابل چه تیمی بازی داشتیم، سپاهان که رقیب بسیار قدرتمند و قوی قلمداد می‌شود ولی بازهم تاکید می‌کنم از نتیجه راضی نیستیم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر مصدومیت‌های متعدد بازیکنان فولاد در نیمه دوم گفت: نیمه دوم بازی به سمت هوا آمد، بازیکنان ما با تمام وجود بازی کردند و این باعث مصدومیت‌های متعدد آنها شد و این دور از انصاف است که اسم اتلاف وقت روی آن باشد زیرا ما برای برد آمده بودیم، با این حال اگر بازی بعدی بازیکن ما ضربه مغزی هم شد اسم اتلاف وقت را روی آن بگذارید.

هاشمی نسب در خصوص تعویض اجباری چند بازیکن فولاد در نیمه دوم تصریح کرد: ما برای برد به اصفهان آمدیم و به بازیکنان و تیم ایمان داریم اما چندین تعویض اجباری مانع از عملکرد ما شد و دست ما بسته بود و این تعویض‌ها شیرازه تیم ما را بهم زد.

وی اضافه کرد: ما مطمئناً اشتباهات زیادی روی نیمکت داشتیم و کارت‌های زیادی گرفتیم اما از بقیه تیم‌ها درخواست داریم که کمتر از نیمکت «فولاد» صحبت کنند و تمرکز خود را روی تیم خود بگذارند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزاگر بازیکنان فولاد ضربه مغزی شدند اسم اتلاف وقت روی آن بگذارید – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.