قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
اکثر نقاط شهر کرمان با کمبود مدرسه مواجه است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

اکثر نقاط شهر کرمان با کمبود مدرسه مواجه است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


به گزارش اقطاع نیوز، یاسر اسود صبح یکشنبه در سومین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان کرمان به کمبود مدارس در شهر کرمان اشاره کرد و بیان داشت: مدارس ما اکثراً پراکنده هستند ضمن اینکه در اکثر نقاط شهرستان و شهر کرمان کمبود مدرسه داریم.

وی افزود: در روستای الله آباد چهار مدرسه داریم و با توجه به جمعیت دانش‌آموزی این منطقه به دو مدرسه پسرانه و دخترانه دیگر هم احتیاج داریم ضمن اینکه در برخی شهرک‌های از جمله در شهرک خواجو اصلاً مدرسه دولتی نداریم.

معاونت پشتیبانی آموزش و پرورش ناحیه یک کرمان گفت: در شهرک صنعتی یک مدرسه ابتدایی داریم که به یک مدرسه ابتدای پسرانه و متوسطه دخترانه در این منطقه نیاز داریم همچنین در سرآسیاب ما به مدرسه‌ای با ظرفیت ۵۰۰ دانش‌آموز نیاز داریم و نیز در روستای سیدی هم مدرسه ابتدایی با ظرفیت ۷۰۰ دانش‌آموز و متوسطه با ظرفیت ۲۰۰ دانش‌آموز نیاز است.

اسود تصریح کرد: در روستای حاجی آباد شهر کرمان چهار مدرسه وجود دارد اما در این منطقه یک مدرسه متوسطه دور دوم پسرانه و یک دخترانه متوسطه دور دوم نیاز است ضمن اینکه در روستای قائم آباد نیز به مدرسه فنی و کاردانش احتیاج داریم.

وی یادآور شد: در سعادت آباد دو مدرسه پسرانه ابتدایی نیاز است و شهرک مطهری نیاز به یک مدرسه ابتدایی دخترانه و یک ابتدایی پسرانه است ضمن اینکه در شهرک ایرانمنش نیز مدرسه پسرانه نظری احتیاج است و در خواجو یک مدرسه دخترانه باید ساخته شود.

معاونت پشتیبانی آموزش و پرورش ناحیه یک کرمان گفت: در خیابان امام با توجه به جمعیت دانش‌آموزی نیاز به یک باب مدرسه متوسط دخترانه است همچنین در سه راه احمدی نیز یک متوسط دور دوم پسرانه کم است که باید ساخته شود.


اکثر نقاط شهر کرمان با کمبود مدرسه مواجه است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان:2020-05-31 15:19:10

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.