قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
اول مهرماه مرکز آموزش سربازی در بم افتتاح می‌شود

اول مهرماه مرکز آموزش سربازی در بم افتتاح می‌شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


اول مهرماه مرکز آموزش سربازی در بم افتتاح می‌شود

اقطاع نیوز/کرمان معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: در روز اول مهرماه مرکز آموزش سربازی را در بم افتتاح می کنیم.

“مجید خواجوئی نژاد” امروز ۲۷ شهریورماه در نشست خبری اعلام برنامه های هفته دفاع مقدس اظهار کرد: ما در جنگ به نیروی مردمی متکی بودیم و رده ای را نمی توانیم مستثنی کنیم که در جنگ نقش نداشته باشد.

وی افزود: در حوزه امنیت نیز همچنان این وضعیت ادامه دارد و مشارکت و نقش مردم می تواند اثرگذار باشد زیرا امنیت یک مسئولیت اجتماعی است.

خواجوئی با اشاره به رزمایش مواسات و همدلی گفت: از سال ها قبل درگیر مشکل بودیم اما راهکار قانونی نداشتیم که با دید وسیع و جامع مقام معظم رهبری، راهی برای ادامه مشارکت ها باز شد. نظام جمهوری اسلامی نظام مردمی است و مواردی مانند مواسات و مشارکت مردمی دارد که در نیروی انتظامی اهدای بخشی از حقوق ماهیانه برای مردم نیازمند انجام شد.

وی با اشاره به اینکه دفاع همچنان ادامه دارد، تصریح کرد: ۲۹ شهریورماه جاری و در راستای برنامه های گرامیداشت هفته دفاع نمایشگاه “نقش نیروی انتظامی در دفاع مقدس” در محل موزه دفاع مقدس افتتاح می شود.

معاون فرمانده انتظامی استان کرمان بیان کرد: تامین امنیت یکی از وظایف اصلی ناجاست که به این نقش در همه برنامه های هفته دفاع مقدس توجه شده و همچنان در کنار مردم هستیم.

وی اظهار کرد: برنامه روز سرباز در مجتمع آموزشی شهید مطهری برگزار می شود زیرا بخش عظیم و مؤثری که در حوزه های دفاع تأثیرگذار بود، سربازان بودند که عنوان افتخاری همه نیروهای مسلح است و ما افتخار سربازی را داریم.

خواجوئی با اشاره به سخنرانی فرماندهان انتظامی پیش از خطبه‌های نماز جمعه هفته آینده در ۱۱ شهر استان گفت: رژه خدمات مردم یاری و پزشکی استان با توجه به ضریب نفوذ جغرافیایی فرماندهی انتظامی در نقاط کمتر برخوردار از بهداشت در هفته دفاع مقدس اجرا می شود.

وی تصریح کرد: در روز اول مهرماه مرکز آموزش سربازی را در بم افتتاح می کنیم.

به گزارش اقطاع نیوز، در این نشست برنامه های ارتش برای گرامیداشت هفته دفاع مقدس نیز اعلام و بیان شد: نمایشگاه پدافند نظامی در هوانیروز کرمان در ۳۰ شهریورماه جاری افتتاح می شود و عموم مردم می توانند از آن بازدید کنند.

انتهای پیامآرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزاول مهرماه مرکز آموزش سربازی در بم افتتاح می‌شودنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.