سه‌شنبه , 30 نوامبر 2021
قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

اولین نشست نخبگان نیروی هوایی ارتش برگزار شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


اولین نشست نخبگان نیروی هوایی ارتش برگزار شد

به گزارش اقطاع نیوز و به نقل از ارتش، امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش در نشست با نخبگان این نیرو ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس ، با اشاره به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، مبنی بر زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا گفت: همان گونه که مقام معظم رهبری فرموده اند، زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست و ما نیز باید یاد این عزیزان را که از جان خود گذشتند تا ما امروز در آسایش و امنیت خاطر زندگی کنیم، زنده نگه داریم و این کارها با همت و وجود پر برکت شما عزیزان به سرانجام خواهد رسید.

وی افزود: کسانی که با دل و جان برای پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و نیروی هوایی الهی فعالیت می کنند شایسته جانفشانی و ایثار  هستند.

امیر سرتیپ واحدی با اشاره به موارد یاد شده در حکم مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در انتصاب خود اظهار کرد: حکمی که رهبر معظم انقلاب به بنده اعطا کرده اند باری بسیار سنگین بر دوش بنده و شما عزیزان است و در این مسیر همه ما مطیع و مجری اوامر مقام معظم رهبری هستیم تا در موعد مقرر تمامی این مطالبات را به سرمنزل مقصود برسانیم و ان شاءالله بتوانیم روسفید شویم.

فرمانده نیروی هوایی ارتش در ادامه با بیان اینکه بنده دست برادری به سوی شما عزیزان نخبگان و همکاران گرامی دراز می‍کنم، خاطرنشان کرد: از شما می‍خواهم تا در این راه دوشادوش هم بایستید و از هیچ چیزی دریغ نکنید و سعی کنید تا با هم‍فکری و همکاری هم طرح هایی که قابل اجرا و ارائه است را عملیاتی کنیم.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر اصلی ترین موضوع برای ما اجرایی کردن مطالبات مقام معظم رهبری در حوزه نیروی انسانی است تصریح کرد: در همین راستا باید کارگروه هایی را با توجه به توان افراد تشکیل دهیم و هر شخصی با توجه به تخصص و حرفه خود در کارگروه مربوطه مشغول شود.

امیر سرتیپ واحدی با بیان اینکه شما نخبگان چشم و چراغ نیروی هوایی هستید گفت: شما باید در راستای ارتقاء سطح علمی نیروی هوایی بکوشید و با کار و تلاش مضاعف جایگزینی برای کار کردن سنتی ایجاد کنید.

وی اظهار کرد: دوران کار سنتی کردن به پایان رسیده است، در جایی که احساس می کنید هنوز سنتی کار می کنیم با ارائه طرح های خود منجر به حذف این مکانیزم سنتی شوید و کارها را علمی به پیش ببرید.

امیر سرتیپ واحدی با بیان اینکه طبق فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای هم افزایی باید از نظرات نخبگان و صاحب نظران استفاده کرد گفت: بنای کار ما بر این است تا از نظرات همه نخبگان و همکاری با شرکت های دانش بنیان، دانشگاه‍ها، نیروهای چهارگانه ارتش، نیروی های مسلح و دیگر ارگان‍ها استفاده کنیم تا درمسیری که قدم گذاشتیم سربلند بیرون آییم.

فرمانده نیروی هوایی ارتش در ادامه با اشاره به اهمیت به سربازان و کارکنان وظیفه بیان کرد: ما به جوانان‍مان در نیروی هوایی ارتش اهمیت می‍دهیم و موجب تقویت روحیه،‍ خودباوری و امید  این عزیزان  خواهیم شد.

وی در پایان گفت: به وجود همه شما نخبگان در نیروی هوایی افتخار می‍کنم.

 آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزاولین نشست نخبگان نیروی هوایی ارتش برگزار شدنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.