قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
دوره

اولین دوره مدرسه حکمرانی تمدن برگزار می‌شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


اولین دوره مدرسه حکمرانی تمدن برگزار می‌شود

معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج دانشجویی گفت: اولین دوره مدرسه حکمرانی تمدن ۲۰ و ۲۷ شهریورماه ویژه دانشجویان دانشگاه‌های تهران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه اقطاع نیوز؛ مدرسه «حکمرانی تمدن» توسط معاونت پژوهش و فناوری سازمان بسیج دانشجویی راه اندازی می‌شود.

حامد اقبالی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه اقطاع نیوز ضمن اعلام این خبر بیان کرد: اولین دوره مدرسه «حکمرانی تمدن» ۲۰ و ۲۷ شهریورماه ویژه دانشجویان دانشگاه‌های تهران به صورت حضوری برگزای می‌شود.

وی درباره محتوای اولین دوره مدرسه «حکمرانی تمدن» عنوان کرد: آموزش سیاست پژوهی محور اصلی این دوره خواهد بود و تربیت سیاست پژوه هدف اولین دوره حکمرانی تمدن است.

معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج دانشجویی با بیان اینکه حوزه حمکرانی در کشور نیازمند مطالعات و فعالیت‌های پژوهشی جدی است، گفت: مقام معظم رهبری در دیدار اخیر خودشان با هیئت دولت موضوعاتی در حوزه حکمرانی نظیر نظام مالیاتی و بانکی و تولید را برشماردند که طبیعتا فعالیت در هر کدام از موضوعات نیازمند فعالیت پژوهشی است.

وی ادامه داد: اندیشکده‌ها، دانشگاه‌ها و جریان دانشجویی وظیفه انجام فعالیت‌های پژوهشی را بر عهده دارند اما اندیشکده‌ها به صورت مسئله محور در موضوعات مختلف فعالیت تخصصی انجام می دهند که مدرسه «حکمرانی تمدن» به عنوانی اندیشکده تخصصی با موضوع حکمرانی است.

به گفته اقبالی؛ جریان دانشجویی و انقلابی برای فعالیت و پژوهش در حوزه حکمرانی طبیعتا نیازمند آموزش دارد تا این نیروی انسانی متعهد و متخصص توانمند شود و بتواند در این عرصه نقش آفرینی داشته باشد.

معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج دانشجویی ادامه داد: اولین دوره مدرسه «حکمرانی تمدن» به دلیل ویروس کرونا با تعداد محدود دانشجویان و تقریبا ۲۰ نفر به صورت حضوری برگزار می‌شود اما در هفته‌های آینده دوره‌های بعدی به صورت مجازی برای دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

۳۰۰ / ۳۲۰آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزاولین دوره مدرسه حکمرانی تمدن برگزار می‌شودنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.