قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
اولویت همه دستگاه‌های اجرایی توجه به سلامت مردم باشد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

اولویت همه دستگاه‌های اجرایی توجه به سلامت مردم باشد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


اولویت همه دستگاه‌های اجرایی توجه به سلامت مردم باشد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، محمدرضا رضایی ظهر شنبه در جلسه ستاد شهرستانی مقابله با کرونا در جهرم اظهار داشت: همه دستگاه‌های اجرایی پای کار باشند و به موقع مصوبات ستاد کرونا را اجرا کنند تا به بحث سلامت مردم لطمه‌ای وارد نشود.

وی افزود: اولویت همه دستگاه‌ها باید توجه به سلامت مردم باشد و همه توان خود را در این زمینه به کارگیری کنند.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه همراهی و توجیه مردم بسیار مهم است، گفت: اگر همراهی مردم بیشتر از قبل باشد قطعاً در کنترل این بیماری موفقیت بیشتری خواهیم داشت.

رضایی کوچی خاطر نشان کرد: خیلی از افراد هزینه‌های زندگی خود را روزانه تأمین می‌کنند و قطعاً کمک‌های خیران و دستگاه‌های حمایتی بسیار در این زمینه مهم است و در طول این دو هفته انجام شود.

نماینده مردم جهرم و خفر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: پایگاه‌های مقاومت بسیج محلات، بیماران مثبت کرونا را رصد کند و قطعاً کنترل و رصد بیماران مثبت تأثیر مفید و مؤثری در قطع زنجیره بیماری دارد.

این نماینده مجلس با اشاره به اینکه کادر درمان، پزشکان و پرستاران ما واقعاً در خط مقدم این بیماری به صورت جهادی در حال تلاش و کوشش هستند که از همه آنان قدردانی می‌کنیم، تاکید داشت: بهترین نوع قدردانی از آنان رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی و توجه به توصیه‌ها است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزاولویت همه دستگاه‌های اجرایی توجه به سلامت مردم باشد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.