قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
اورژانس هوایی در چهارمحال و بختیاری فعال شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

اورژانس هوایی در چهارمحال و بختیاری فعال شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


اورژانس هوایی در چهارمحال و بختیاری فعال شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، اورژانس هوایی بعد از ظهر چهارشنبه همزمان با روز ملی اورژانس و فوریت‌های پزشکی در چهارمحال و بختیاری فعال شد.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در مراسم راه اندازی اورژانس هوایی با بیان اینکه چهارمحال و بختیاری یک استان کوهستانی و صعب العبور است، گفت: امداد رسانی هوایی در این استان یک نیاز اصلی به شمار می‌رود که هم اکنون شاهد فعال شدن اورژانس هوایی در این استان هستیم.

محمد حیدری گفت: در سال گذشته ۴۰ مورد امداد هوایی در استان ثبت شد که برای امداد رسانی به بیماران درخواست بالگرد از استان‌های دیگر انجام می‌شد.

وی تاکید کرد: پروژه امداد هوایی با اعتباری با بیش از پنجاه میلیارد ریال در این استان فعال شد.

در حاشیه این مراسم از خانواده شهدای راه خدمت شهیدان کاویانی و طاهری با حضور مسئولان دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد و جمعی از پرسنل مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی تقدیر شد.

به گزارش مهر، بالگرد اورژانس چهارمحال و بختیاری در اسفند ماه سال ۹۷ برای اعزام بیمار به روستای دهدلی یکی از روستاهای صعب‌العبور شهرستان اردل اعزام شده بود که قبل از رسیدن به محل مأموریت دچار سانحه شد و پنج سرنیشین آن شامل دو خلبان، یک مهندس پرواز و دو تکنسین اورژانس جانباختند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزاورژانس هوایی در چهارمحال و بختیاری فعال شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.