قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

انسداد کامل مرزهای ایران انجام خواهد شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


انسداد کامل مرزهای ایران انجام خواهد شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

سردار احمدعلی گودرزی بعد از ظهر امروز در حاشیه مراسم پایان دانش‌آموختگی مرکز آموزشی شهید رجایی ناجا در گفتگو با اقطاع نیوز اظهار کرد: اعتبارات سال جاری در حوزه مرزی افزایش چشمگیری داشته است.

وی افزود: با توجه به افزایش اعتبارات مرزی، هوشمندسازی مرزها در دستور کار قرار گرفته که استان کرمانشاه در این زمینه به عنوان استان پایلوت انتخاب شده است.

فرمانده مرزبانی ناجا تصریح کرد: یکی دیگر از اقدامات ضروری و قابل اجرا با وجود افزایش اعتبارات، ساخت و ساز به ویژه انسداد کامل مرزها است که طی سالیان آینده انجام خواهد شد.

گودرزی گفت: با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور تمامی امکانات لازم برای مبارزه با شیوع کرونا در مراکز مختلف به کار گرفته شده است.

گفتنی است، گودرزی سفری ۲ روزه به استان کرمانشاه دارد که طی آن از مراکز آموزشی و مرزها بازدید می‌کند، وی در ابتدای سفر خود به دیدار خانواده شهید فردین محمدی از شهدای مرزبانی رفته و با حضور در منزل سردار شیخی با این فرمانده بازنشسته مرزبانی کرمانشاه دیدار کرد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزانسداد کامل مرزهای ایران انجام خواهد شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.