خانه | سایر استان ها | تهران | انزجار از صهیونیست طی روز قدس درفضای مجازی اعلام می شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان
انزجار از صهیونیست طی روز قدس درفضای مجازی اعلام می شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

انزجار از صهیونیست طی روز قدس درفضای مجازی اعلام می شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


به گزارش اقطاع نیوز، حجت الاسلام حیدر مصلحی عصر پنجشنبه در مراسمی که به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر و روز جهانی قدس در حسینیه فاطمه الزهرا (س) شهرری برگزار شد، با اشاره به در کمین بودن استکبار برای ضربه زدن به اسلام و انقلاب اظهار داشت: ملت‌های مسلمان همواره باید هوشیار باشند و مدبرانه عمل کنند و باید بدانیم که دشمن برای رسیدن به اهداف پلیدش حاضر به پرداخت هزینه‌های سنگین است.

مصلحی با بیان اینکه آمریکا برای تخریب چهره اسلام در جهان از هیچ کاری فروگذار نبوده و نیست افزود: برج‌های دوقلو یکی از این موارد و اقدامات دشمن بوده که بتوانند از این طریق اسلام را تخریب کنند.

وی با اشاره به نقش و شخصیت مهم و تاریخی سردار سلیمانی گفت: ایشان توانست توطئه بزرگ دشمنان را خنثی و نقشه‌های آنها را نقش بر آب کند و از این رو بود که استکبار از این سردار بزرگ خشمگین بود.

وزیر سابق اطلاعات عنوان داشت: طبق فرمایش امام راحل انقلاب دارای ۳ مأموریت بوده است که حاکمیت اسلام در ایران، بیداری دنیای اسلام و زمینه سازی برای ظهور امام زمان (عج) از جمله این موارد بود که به خوبی جامه عمل بر این مأموریت‌ها پوشانده شده است.

مصلحی بیان داشت: دوران دفاع مقدس سخت بود چرا که در این دوره همه دشمنان با توطئه‌های سنگین علیه ایران با یکدیگر متحد شده بودند و این هم هزینه ترویج انقلاب و صدور بیداری دنیای اسلام به عرصه جهان است و دیدیم که ۸ سال دفاع مقدس تنها جنگ با صدام نبود بلکه کشورهای حوزه خلیج فارس با کمک‌های میلیاردی به عراق در برابر ایران ایستاده بودند که با لطف خدا پیروزی از آن ایران اسلامی شد.

وی با بیان اینکه با راهنمایی‌های مقام معظم رهبری به خوبی توانستیم در برابر کرونا ایستادگی کنیم افزود: کرونا توطئه‌ای از سوی دشمن است و در این برهه زمانی با ایجاد جنگ روانی برای دوران پساکرونا برنامه‌ریزی کرده‌اند در حالی که در کشور ما این بحران مدیریت شده و در حال کنترل است.

وزیر سابق اطلاعات به روز قدس اشاره کرد و گفت: در روز قدس به شکل ویژه و متفاوت انزجار خود را از رژیم غاصب صهیونیستی اعلام خواهیم کرد و در فضای مجازی حرکتی شکل خواهد گرفت که اسرائیل علی‌رغم توطئه‌هایش پشیمان خواهد شد.


انزجار از صهیونیست طی روز قدس درفضای مجازی اعلام می شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان:۲۰۲۰-۰۵-۲۱ ۱۸:۳۴:۴۹

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.