قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
انجام نسخه‌نویسی الکترونیک در کرمان به 90 درصد می‌رسد

انجام نسخه‌نویسی الکترونیک در کرمان به ۹۰ درصد می‌رسد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


انجام نسخه‌نویسی الکترونیک در کرمان به ۹۰ درصد می‌رسد

به گزارش اقطاع نیوز از کرمان، محمد جعفری صبح امروز در حاشیه رزمایش سایبری بیمه سلامت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نسخه‌نویسی الکترونیک تا دهه فجر سال جاری به ۹۰ درصد می‌رسد و امیدواریم تا پایان سال به ۱۰۰ درصد برسد این در حالی‌ست که در استان کرمان نیز ۹۴ درصد از مراکز درمانی با طرح نسخه‌نویسی الکترونیک همکاری دارند.

مدیرکل بیمه سلامت استان کرمان بیان داشت: پوشش بیمه‌ای برای افراد فاقد پوشش بیمه روی تخت بیمارستان یکی از مهم‌ترین اقدامات سازمان بیمه سلامت از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور بوده است.

جعفری با اشاره به اینکه در شرایط عادی، بیمه شدن روی تخت بیمارستان انجام نمی‌شود، بیان داشت: افراد برای ارزیابی وسع و پوشش بیمه‌ای باید دوره انتظار حداقل یک ماهه را بگذرانند، اما در دوران شیوع ویروس کرونا، این بازه زمانی با تعامل انجام شده بین سازمان بیمه سلامت و وزارت رفاه به یک روز کاهش یافت.

مدیرکل بیمه سلامت استان کرمان عنوان کرد: ۹۰ درصد هزینه‌ها در بخش بستری در بیمارستان‌های دولتی و در بخش سرپایی نیز ۷۰ درصد هزینه‌ها بر عهده بیمه سلامت است.

جعفری تصریح کرد: طی سال گذشته ۲۲ درصد از مجموع اعتبارات مصوب دولت به سازمان بیمه سلامت اختصاص داده نشد که این امر آثار منفی در پرداخت مطالبات موسسات ارائه‌دهندگان خدمات درمانی در سال ۹۸ داشته است. 

وی از حمایت مدیران ارشد سازمان بیمه سلامت از خدمات الکترونیکی خبر داد و افزود: بیش از ۳۰ پروژه الکترونیک در سازمان بیمه سلامت انجام شده است.

انتهای پیام/۸۰۰۱۹/ب
آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزانجام نسخه‌نویسی الکترونیک در کرمان به ۹۰ درصد می‌رسدنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.