قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
انتقال آب از سد طالقان به آبیک مهمترین دغدغه مسئولان قزوین است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

انتقال آب از سد طالقان به آبیک مهمترین دغدغه مسئولان قزوین است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


انتقال آب از سد طالقان به آبیک مهمترین دغدغه مسئولان قزوین است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، فاطمه محمدبیگی روز سه شنبه برای بررسی وضعیت آب این شهر در کارگاه خط انتقال آب قزوین در سد زیاران حاضر شد تا وضعیت آب شرب مردم شهرستان آبیک و راهکارهای بهبود شرایط را با حضور مدیرعامل آب منطقه‌ای استان و مسئولان استانی و شهری مورد بررسی قرار دهد.

محمدبیگی طی بازدید از تصفیه خانه آب شرب قزوین گفت: آبیک از نظر وضعیت آب در شرایط نامناسبی قرار دارد و امیدواریم فعالیت‌های انتقال آب از سد طالقان با تلاش جهادی مسئولان و دغدغه‌های عمیق موجود ادامه یابد، ما نیز در مجلس پیگیری‌های لازم را برای به مقصد رساندن پروژه و چشاندن طعم خوش آب طالقان به مردم استان انجام می‌دهیم.

وی افزود: اکنون عمده آب شرب استان از آب‌های زیرزمینی تأمین می‌شود اما با انتقال آب از سد طالقان به ۱۴ شهر و ۱۹۴ روستا آبرسانی شده و نزدیک به ۸۰ درصد جمعیت استان تحت پوشش قرار می‌گیرد.

blank

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز تصریح کرد: این پروژه در ابتدا به دلیل تحریم‌ها و اکنون به دلیل مشکلات اعتباری با مشکل مواجه است و تنها در حدود ۱۰ درصد پیشرفت داشته است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزانتقال آب از سد طالقان به آبیک مهمترین دغدغه مسئولان قزوین است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.