سه‌شنبه , 30 نوامبر 2021
قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

انتقاد از نحوه انتخاب اعضای تیم کبدی بانوان خراسان شمالی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


انتقاد از نحوه انتخاب اعضای تیم کبدی بانوان خراسان شمالی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

حسین صبری در گفتگو با اقطاع نیوز اظهار کرد: از حدود ۱۰ سال قبل استعدادیابی در رشته کبدی را در اسفراین آغاز کردیم و توانستیم در دو بخش بانوان و آقایان فعالیت را شروع کنیم.

رئیس هیئت کبدی اسفراین ادامه داد: در بیشتر اعزام‌های مسابقات استانی و کشوری نزدیک به ۹۰ درصد اعضای تیم کبدی خراسان شمالی را ورزشکاران اسفراین تشکیل می‌دادند و برای نخستین بار در اردبیل موفق شدیم مدال برنز کشور را به دست آورده و سهمیه حضور در لیگ برتر برای بانوان را نیز کسب کنیم.

وی افزود: از این اتفاقات نزدیک به چهار سال می‌گذرد اما هیچ گاه دختران کبدی کار اسفراین علیرغم کاستی‌ها تمرینات خود را قطع نکردند.

صبری در ادامه به برگزاری مسابقات کبدی قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کبدی بانوان اشاره داشت و گفت: علی‌رغم وجود ظرفیت‌های بسیار ویژه در اسفراین تیم خراسان شمالی بدون هیچ گونه بازیکنی از این شهرستان به مسابقات اعزام شد.

رئیس هیئت کبدی اسفراین بیان داشت: تمامی بازیکنان کبدی کار خراسان شمالی از شهرستان بجنورد انتخاب شدند که عموم آنها از نظر کیفی از بازیکنان اسفراین در سطح پایین‌تری قرار دارند.

وی افزود: اکنون این تیم نتایج بسیار ضعیفی را در مسابقات قهرمانی کشور کسب کرده در حالی که با حضور بازیکنان اسفراین نتایج بهتری رقم می‌خورد.

صبری در انتها گفت: فاطمه نصیریان و زهرا نکو از کبدی بازان اسفراین هستند که طی سال‌های گذشته سابقه حضور در تیم ملی را نیز داشته اند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزانتقاد از نحوه انتخاب اعضای تیم کبدی بانوان خراسان شمالی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.