قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
روایت مبارزه با کرونا در روزهایی که دنیا منتظر ضعف ایران بود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

انتظار ایران از شرکت های خارجی دارویی/تولید قلم انسولین – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


انتظار ایران از شرکت های خارجی دارویی/تولید قلم انسولین – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، محمدرضا شانه ساز، روز دوشنبه در مراسم افتتاح کارخانه تولید قلم انسولین که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، افزود: افتتاح کارخانه تولید قلم انسولین با مشارکت شرکت خارجی در ایران، می‌تواند نقطه عطفی برای همکاری‌های بیشتر باشد.

وی با اشاره به شیوع بالای بیماری دیابت در دنیا و ایران، گفت: این مسئله باعث شده با حساسیت ویژه ای، پیگیر داروهای بیماران دیابتی باشیم.

شانه ساز با اشاره به درایت شرکت خارجی برای سرمایه گذاری در ایران، افزود: بازار بزرگ ایران، حکایت از پتانسیل قابل توجه جهت تولید داروهای مورد نیاز بیماران دیابتی در کشورمان دارد.

رئیس سازمان غذا و دارو، با اشاره به حمایت‌های دولت جمهوری اسلامی ایران از شرکت خارجی برای افتتاح کارخانه تولید قلم انسولین در کشورمان، تاکید کرد: انتظار داریم از ایران به عنوان یک سایت برای تغذیه کشورهای منطقه حمایت شود.

شانه ساز با اشاره به جمعیت ۸۵ میلیونی ایران و جایگاه علمی و توانمندی کشورمان در صنعت داروسازی، گفت: پایین بودن هزینه‌های تولید دارو در ایران، می‌تواند زمینه ساز گسترش همکاری‌ها و بهبود روابط با شرکت‌های خارجی باشد.

وی افزود: یکی از نگرانی‌های ما، هزینه بر بودن داروهای بیماران دیابتی است، به طوری که بالاترین ارزبری برای قلم انسولین است. از همین رو امیدواریم ظرف یکی دو سال آینده بتوانیم نیاز کشور و منطقه در زمینه تولید قلم انسولین را فراهم کنیم.آرشیو اخبار سلامت سرویس خبری اقطاع نیوزانتظار ایران از شرکت های خارجی دارویی/تولید قلم انسولین – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.