قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
امنیت پایه اصلی فعالیت‌های اقتصادی است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

امنیت پایه اصلی فعالیت‌های اقتصادی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


امنیت پایه اصلی فعالیت‌های اقتصادی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، محمد علی شجاعی صبح امروز در مراسم صبح گاه نیروی انتظامی خراسان شمالی که در ستاد انتظامی استان برگزار شد، اظهار کرد: امنیت پایه اصلی کارهای اقتصادی است که این امر مهم در کشور با تلاش‌های شبانه روزی نیروهای مسلح به‌ویژه نیروی انتظامی تحقق یافته است.

استاندار خراسان شمالی ادامه داد: امروز نیروهای مسلح کشور در جهان فرهنگی از اقتدار را به نمایش گذاشته اند که منشأ آن ارزش‌های دین مبین اسلام است.

وی آشفتگی دشمنان انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی برای طرح ریزی توطئه‌های مختلف علیه ملت ایران را ترس از توسعه اسلام در سرتاسر جهان عنوان کرد و افزود: اسلامی که شهدای بزرگواری را تقدیم انقلاب کرد و موجب شد ٨ سال دفاع مقدس از ذهن آشفته دشمنان پاک نشود.

شجاعی انسجام بین نیروهای مسلح کشور را برگرفته از نگاه بلند فرمانده کل قوا مقام معظم رهبری دانست و گفت: این انسجام بی نظیر برگرفته از دین اسلام است و امروز ما مردمی‌ترین نیروهای مسلح و نیروی انتظامی را در جهان داریم.

استاندار خراسان شمالی با بیان اینکه پیروی از دین اسلام، فرماندهی بی نظیر مقام معظم رهبری و مردم ولایتمدار موجب عرضه فرهنگی اسلام در جهان شده است که توطئه و ورود دشمنان را به خاک این مرز و بوم دچار مشکل می‌کند، تصریح کرد: دشمنان امروز به این نتیجه رسیده اند که ایران اسلامی دارای شیر زنان و شیر مردانی است که موجب تسخیر ناپذیری آن می‌شوند و بنابراین به دنبال مذاکره با ایران هستند.

وی در نهایت گفت: اگر رشادت‌ها و جانفشانی‌های نیروهای مسلح به ویژه نیروی انتظامی نبود امروز ایران نیز به مانند بسیاری از کشورها در جهان با اندک فشار و حمله‌ای تحت تأثیر قرار می‌گرفت اما با هدایت مقام معظم رهبری امروز انسجام بین تمامی نیروهای مسلح و ٨٠ میلیون ایرانی برقرار است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزامنیت پایه اصلی فعالیت‌های اقتصادی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.