قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
امنیت امروز جامعه مرهون ایثارگری نیروهای انتظامی است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

امنیت امروز جامعه مرهون ایثارگری نیروهای انتظامی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


امنیت امروز جامعه مرهون ایثارگری نیروهای انتظامی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، اقبال عباسی صبح یکشنبه در صبحگاه مشترک نیروی انتظامی به مناسبت آغاز هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: امروز همه به خدمات و ایثار نیروی انتظامی در کشور نیازمند هستند و اهمیت آن را بیش از گذشته درک می‌کنند.

استاندار چهارمحال و بختیاری بیان کرد: نیروی انتظامی در کشور یک دولت کوچک است اگر لحظه‌ای این خدمت دچار ضعف در حوزه جاده‌ها، شهرها، قاچاق و… و. شود، نه تنها ممکن است نظم و امنیت به هم بخورد بلکه بسیار بدتر از آنچه فکر می‌کنند بر سر جامعه و مردم می‌آید که همه این موارد با انجام وظایف مردم و دیگر مسئولان محقق می‌شود.

وی در ضمن یادآوری وظیفه نیروی انتظامی، گفت: وظیفه ما به عنوان شهروند و خدمتگزار در سایر حوزه‌ها در کنار نیروی انتظامی باید دیده شود.

استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: در جامعه اگر تمکین در اجرا نباشد همکاری سایر دستگاه‌ها به موقع و با دقت انجام نشود، چه بسا آن حکم دچار مشکل شود.

وی تصریح کرد: اگر ابزار به قدر کافی در اختیار نیروی انتظامی قرار نگیرد، نمی‌توان کار را دنبال کرد که متخلف با انواع حیله‌ها را با ابتدایی‌ترین امکان نمی‌توان دنبال کرد.

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: امنیت امروز جامعه مرهون ایثارگری نیروهای انتظامی و نیروهای مسلح است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزامنیت امروز جامعه مرهون ایثارگری نیروهای انتظامی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.