خانه | سایر استان ها | مرکزی | امروز با وحدت اسلامی باید در برابر قدرت شیطانی اسرائیل ایستاد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان
تلاش مسئولین و نمایندگان مجلس برای ارتقای سرمایه اجتماعی در مرکزی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

امروز با وحدت اسلامی باید در برابر قدرت شیطانی اسرائیل ایستاد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، در بیانیه رئیس کل دادگستری استان مرکزی به مناسبت روز جهانی قدس آمده است: سال‌ها است که با تشکیل غده سرطانی رژیم صهیونیستی اسرائیل توسط مستکبران جهان و یاران و ایادیان شیطان بر روی زمین‌های مقدس فلسطین، بی عدالتی و ظلم و جور وصف ناشدنی علیه مردم این سرزمین روا داشته شده است. مردم مظلومی که تنها جز حق خود چیزی نمی‌خواهند و آن زندگی در سرزمین‌های پدری شأن است.

این رژیم ناپاک هر روز بیش از گذشته دستانش را به خون مظلومان آغشته کرده و با خون آنان خود را سیراب نموده است. کشتارهای بی رحمانه و غیر انسانی اسرائیل در فلسطین با حمایت‌های پدران نامشروع متکبر و مستکبر خود غم و اندوهی را بر سینه مؤمنان عدالت خواه نشانده است تا جایی که در این سال‌ها بارها شاهد خروج و قیام آزادی خواهان از اقصی نقاط دنیا علیه این متجاوزان سیه روی تاریخ بوده ایم.

مردم فلسطین سال‌ها در صف اول مبارزه با ظلم و ستم ایستاده‌اند و از قدس، قبله نخست مسلمانان همچون دیواری مستحکم دفاع می‌کنند. بنیانگذار فقید انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) به همین دلیل آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به نام روز قدس نام گذاری کردند تا به اهمیت کار آن‌ها اشاره کرده و بر حمایت جهانیان از مردم فلسطین تاکید نماید.

ذکاوت و تدبیر و آینده نگری امام خمینی (ره) باعث شد موضوع فلسطین نه تنها از یک مشکل منطقه‌ای فی مابین عرب‌ها و اسرائیل خارج شود بلکه به مسئله‌ای جهانی میان متجاوزان و مستکبران با عدالت خواهان – آزادی خواهان تبدیل شود.

بر هر مؤمن عدالت دوستی واجب است که امروز با وحدت اسلامی و انسجام الهی صف واحدی تشکیل دهند و در مقابل این قدرت شیطانی و متجاوز به حقوق انسان‌ها بایستند و از مظلومان دفاع نمایند و البته مادامی که قدس به دامن مسلمان برنگردد از راه خود برنگردند. آن گونه که امام خمینی (ره) فرمودند: مسلمانان جهان باید روز قدس را روز همه ی مسلمین، بلکه مستضعفین بدانند و از آن نقطه‌ی حساس در مقابل مستکبرین و جهان خواران بایستند و تا رهایی مظلومان از زیر ستم قدرتمندان از پای ننشینند.

بی شک در ماه مبارک رمضان که مؤمنان از هر فرصتی برای افزودن بر بار کارهای نیک و حسنه خود بهره می‌برند، نباید یاری رساندن به مردم مظلوم فلسطین را فراموش کنند و عبادات خود در این ماه را با رساندن فریاد دادخواهی این مردم تکمیل کنند.

البته امسال با توجه به شیوع بیماری ویروسی کرونا مراسم روز قدس مانند هر سال در خیابان‌ها برگزار نخواهد شد اما بدون تردید مردم همانگونه که در مقابل این ویروس متحد و یکپارچه شدند در مقابل ویروس صهیونیسم نیز مصمم‌تر از گذشته ایستاده تا سرانجام شاهد شکست قطعی این رژیم ظالم و نامشروع باشیم.

در پایان باید به این نکته اشاره کرد که در هر شرایطی، رهایی قدس مقدس اولویت نخست مسلمانان خواهد ماند و بزودی شاهد پایان دادن بر جنایت‌های صهیونیست‌ها و کشاندن آنان پای میز محاکمه خواهیم بود.

امروز با وحدت اسلامی باید در برابر قدرت شیطانی اسرائیل ایستاد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان:۲۰۲۰-۰۵-۲۲ ۱۱:۳۶:۴۶

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.