قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
امرالله صالح از امروز وضعیت امنیتی شهر کابل را بر عهده می گیرد

امرالله صالح از امروز وضعیت امنیتی شهر کابل را بر عهده می گیرد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان | افغانستان


امرالله صالح از امروز وضعیت امنیتی شهر کابل را بر عهده می گیرد

در حالی که وضعیت امنیتی هر روز در شهر کابل، وخیم تر می شود، امرالله صالح معاون رئیس جمهور گفته که از امروز رسیدگی به مسایل امنیتی کابل را به طور مستقیم بر عهده می گیرد.

 
خبرگزاری صدای افغان(آوا): امرالله صالح معاون اول ریاست جمهوری شب گذشته در فیسبوکش نوشت که “بر اساس هدایت ریاست جمهوری سر از فردا (شنبه) رسیدگی به مسایل امنیتی کابل را به طور مستقیم برای چند هفته  به دوش می گیرم.”

 

او نوشته است که “من در راه تطبیق قانون به خاطر تامین امنیت مردم، مقوله و چیزی را به اسم مصلحت و ترحم بر جنایتکار در قاموس خویش ندارم. به وظایف و مسوولیت های دیگر خویش همانند گذشته خواهم رسید.”

 

معاون رئیس جمهور گفته که تطبیق میثاق امنیتی بخشی از این برنامه  خواهد بود.

 

صالح نوشته است که “کابل را مانند کف دست خویش بلد هستم. تمام وظایف و مسوولیت های دیگرم همانند سابق به صورت عادی اجرا خواهند شد. شما مطمین باشید. فهرست دزدها، اوباش، مردم آزار، باج گیرها، قانون گریزها، غاصب های املاک عامه و مردم، مجرمین متکرر که زیر پوشش فعالیت دارند و زورگویان به ظاهر قانون پسند همه و همه از قبل ترتیب گردیده است.”

 

این اظهارات آقای صالح در حالی مطرح می شود که جرم و جنایت در پایتخت هر روز افزایش می یابد. هفته گذشته یک داکتر جوان در کابل، توسط افراد ناشناس به قتل رسید و برادرش نیز زخمی شد.

شنبه ۲۶ میزان ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۸آرشیو افغانستان | سرویس خبری اقطاع نیوزامرالله صالح از امروز وضعیت امنیتی شهر کابل را بر عهده می گیردنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.