قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
امتحانات پایانی دانشگاه علوم پزشکی ایلام از اول مرداد آغاز می‌شود

امتحانات پایانی دانشگاه علوم پزشکی ایلام از اول مرداد آغاز می‌شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار دانشگاه اقطاع نیوز، معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایلام در اطلاعیه‌ای در خصوص روند ادامه ترم تحصیلی جاری اعلام کرد: دوره‌های کارآموزی و کارورزی این دانشگاه از ۱۷ خرداد با برنامه ریزی دانشکده‌ها و رعایت پروتکل‌های بهداشتی آغاز می‌شود.

طبق این اطلاعیه، اسکان دانشجویان دوره‌های کارآموزی و کارورزی در خوابگاه‌ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با ۵۰ درصد ظرفیت خوابگاه‌ها انجام خواهد شد. به این منظور لیست دانشجویان توسط دانشکده‌ها به معاونت دانشجویی فرهنگی اعلام می‌شود.

براساس اطلاعیه معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایلام، توزیع وعده‌های ناهار و شام آقایان در محل خوابگاه و در ظرف دانشجو صورت خواهد گرفت؛ لذا دانشجویان پسر از سلف سرویس استفاده نخواهند کرد. همچنین، به منظور رعایت فاصله گذاری اجتماعی، وعده ناهار خواهران در سلف سرویس خواهران و برادران واقع در پردیس مرکزی دانشگاه توزیع می‌شود.

کلاس‌های تئوری نیز همچنان از طریق سامانه آموزش مجازی دانشگاه تا اتمام جلسات و پوشش کامل محتوای آموزشی ادامه خواهد یافت. کلاس‌های مربوط به دروس عملی و آزمایشگاهی با برنامه ریزی و اعلام دانشکده‌ها آغاز خواهد شد. امتحانات پایان نیمسال از اول تا ۳۰ مرداد و با برنامه ریزی دانشکده‌ها صورت خواهد گرفت. لازم به ذکر است امتحانات هر دانشکده نهایتا در قالب دو هفته اول یا دوم مرداد برنامه ریزی خواهد شد. با توجه به اینکه اکثر دروس دانشجویان دانشکده دندانپزشکی بصورت تئوری-عملی هستند، امتحانات این دانشکده از تاریخ یکم تا ۱۵ شهریور ماه برگزار خواهند شد.

امتحانات پایانی دانشگاه علوم پزشکی ایلام از اول مرداد آغاز می‌شود:۲۰۲۰-۰۵-۳۱ ۱۹:۰۰:۰۱

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.